Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 24 sie, 2018 |

Uwaga! Zaginął 13-latek. Aktualizacja: odnaleziony!

Aktualizacja: Jak poinformowali nas policjanci z wydziału prasowego Komisariatu Poznań Wilda, chłopiec został odnaleziony (na terenie gminy Mosina). Dziękujemy mieszkańcom za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o zaginionym.


Policjanci poszukują zaginionego 13-latka, który 23 sierpnia wieczorem wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające informacje na temat zaginionego prosimy o kontakt z Policją. Według informacji uzyskanych od policjantów, zaginiony może przebywać na terenie gminy Mosina.

W dniu 23 sierpnia 2018 r. ok. godz. 19:00 wyszedł z domu przy ul. Żupańskiego w Poznaniu nieletni Konrad Szulc i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:

Wiek z wyglądu ok 15 lat, szczupły, wzrost ok. 164 cm, włosy ciemne, wygolone boki i kitka na górze, ubrany w spodnie dresowe czarne oraz czarną koszulkę, buty „Puma” granatowe, posiada przy sobie ciemnozielony plecak.

W przypadku napotkania lub posiadania jakichkolwiek informacji na temat miejsca przebywania 13-latka prosimy o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Poznań – Wilda, Poznań ul. Taborowa 22 tel. 61 8412511 lub 12 i 997.

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj