T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | poniedziałek, 16 lip, 2018 |

Wakacyjny konkurs pt. „Rzeczne inspiracje”

Lato w pełni, jest to zatem idealny czas na… wakacyjny konkurs! Zainspirowani pięknem naszej okolicy, a także wspólną akcją sprzątania Kanału Mosińskiego, postanowiliśmy zaprosić Was do zatrzymania się na dłużej nad wodami w naszym regionie i – tworzenia.

Konkurs inspirowany rzekami

Konkurs pt. „Rzeczne inspiracje“ powstał ze wspólnej inicjatywy Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej i wypożyczalni kajaków Kajaki2.pl. Fascynuje nas przyroda, odkrywanie piękna naszego regionu oraz możliwości wypoczynku i rozwoju, jakie daje nam najbliższe otoczenie. Kierując się słowami Franciszka Jaśkowiaka, autora opracowania o Wielkopolskim Parku Narodowym, który już wiele lat temu dostrzegł piękno Kanału Mosińskiego uważając je za „godne pędzla dobrego pejzażysty“, postanowiliśmy zaprosić Was do wspólnej zabawy.

fot. kajaki2.pl

Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników przyrody i sztuki. Polega na przedstawieniu w dowolnej formie artystycznej (obraz, wiersz, fotografia, opowiadanie itp.) piękna naszych okolicznych rzek: Samicy Stęszewskiej, Warty, Kanału Mosińskiego czy Głuszynki. Pokażcie w swoich pracach, jak inspirują Was nasze rzeki!

Prace prosimy nadsyłać:

-na adres mailowy: redakcja@gazeta-mosina.pl lub:

– do siedziby redakcji, na adres: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej, ul. Wawrzyniaka 9, 62-050 Mosina (można też dostarczyć pracę osobiście do redakcji, po wcześniejszym telefonie: 535-756-926).

Prace należy podpisać podając tytuł pracy oraz nazwisko i kontakt do autora – telefoniczny lub mailowy (dane o autorach będą wykorzystane tylko na potrzeby organizacji konkursu i nie będą udostępniane innym osobom ani podmiotom. Prawa autorskie pozostają własnością twórcy).

Termin nadsyłania prac mija 10 sierpnia 2018 r. o godz. 16:00.

fot. kajaki2.pl

Wystawa, głosowanie i nagrody

Od 11 do 14 sierpnia br. będzie czas na głosowanie – wszystkie prace przedstawimy na naszej stronie internetowej, a Wy w komentarzach będziecie mogli wybierać swojego „faworyta“. Poza tym, podczas „Szeroko na Wąskiej“, 15 sierpnia 2018 r., będziemy na Was czekać prezentując nadesłane wcześniej prace. W czasie trwania imprezy będziecie mogli zagłosować na pracę, która najbardziej się Wam spodoba. Wyniki ogłosimy tego samego dnia, jeszcze przed zakończeniem „Szeroko na Wąskiej“. Dla zwycięzców przygotowujemy atrakcyjne nagrody!

fot. kajaki2.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Redakcja GMP i wypożyczalnia kajaków Kajaki2.pl

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj