Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen Ogródki w Starym Browarze w Poznaniu Berdychowski VW - T-Roc
Redakcja GMP | czwartek, 20 wrz, 2018 | komentarze 2

Włoskie płytki – wysoka jakość i prestiż

Włoski design słynie z wysublimowania i dbałości o detale. Stanowi synonim luksusu i w takim właśnie stylu są utrzymane włoskie płytki, którymi można wykładać zarówno ściany, jak i podłogi. Dlaczego płytki z pięknej Italii podbijają serca klientów?

Płytki doceniane przez projektantów i fachowców

Wśród bogatego wachlarza płytek ceramicznych należy wyróżnić płytki hiszpańskie Poznań, które zajmują na rynku równorzędną pozycję z płytkami włoskimi, ale teraz skupimy się właśnie na propozycjach wprost z Półwyspu Apenińskiego. Włoskie płytki zyskały uznanie fachowców i projektantów ze względu na doskonałą jakość. Trudno nie zauważyć solidnego wykończenia. Charakteryzują się trwałością i wytrzymałością, co oznacza, że spełniają oczekiwane przez klientów praktyczne aspekty. Intrygujący design o ekskluzywnej estetyce sprawia, że wnętrze wyłożone płytkami nabiera wyrafinowanego stylu, który nie pozostaje niezauważony. Włoskie płytki świetnie wpisują się w nowoczesne aranżacje wnętrz. W stu procentach spełniają funkcję estetyczną i użytkową. Każdy, kto chce pochwalić się pięknymi wnętrzami, powinien skorzystać z włoskich płytek.

Włoskie płytki – wysoka jakość i prestiż

Różne warianty stylistyczne włoskich płytek

W porównaniu z wieloma innymi propozycjami producentów płytki włoskie Poznań wiodą prym wśród materiałów wykończeniowych. Klasyczny styl łączy się z modnymi nowoczesnymi detalami, a w efekcie dostępne są różnorodne warianty, które można zastosować w pomieszczeniach o rozmaitym charakterze. Płytki dobrane odpowiednio pod względem parametrów technicznych sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach, włączając w to kuchnię i łazienkę. Z ich pomocą można wyczarować aranżacje minimalistyczne i pełne przepychu wnętrza glamour. Warto z nich skorzystać również w pomieszczeniach inspirowanych stylem skandynawskim, kolonialnym, rustykalnym, retro lub vintage. Łatwo dopasować je do wnętrz, w których występują nietypowe kształty. Stanowią nieodzowną ozdobę przestrzeni. Włosi kultywują tradycję we wzornictwie, ale nie brakuje im również fantazji i innowacyjnego podejścia, dlatego płytki cechują często oryginalne formy i unikalna struktura. Warto podkreślić, że klienci cenią włoską robotę również za bogatą paletę kolorów, dzięki czemu każde wnętrze może się wyróżniać. Dostępne są warianty w różnych formatach.

Piękno i trwałość w jednym

Tradycja i aktualne trendy to kwintesencja włoskich płytek, jakie można znaleźć na stronie www.paste-group.pl. Odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom klientów poszukujących najlepszej jakości. Producenci dbają o dobór wysokiej klasy materiałów, aby ostateczny produkt był odporny na uszkodzenia i służył przez wiele lat w pomieszczeniach, gdzie podłogi są intensywnie użytkowane. Płytki podłogowe i ścienne są perfekcyjnie wykończone w każdym calu. Dzięki idealnie równym krawędziom można swobodnie układać wzory z płytek. Aranżacja wnętrz z zastosowaniem włoskich płytek stanowi niesamowitą przygodę i dostarcza mnóstwo satysfakcji, a efekty końcowe zaskakują swoim pięknem.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Jp
    czwartek, 27 wrz, 2018, 16:11:23 |

    Niektóre są na prawdę piękne.

  • Pj
    czwartek, 27 wrz, 2018, 17:49:07 |

    Cenowo są nawet przepiękne.

Skomentuj