Black Friday - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Redakcja GMP | piątek, 9 mar, 2018 |

Wypadek w Krośnie z udziałem nietrzeźwego kierowcy

W dniu 3 marca 2018 roku w sobotnie popołudnie zastępy GCBA i SLRt z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 9 zostały wezwane do zdarzenia, które miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Piaskowej i Strzeleckiej w miejscowości Krosno. Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy marki Ford Transit leżący na boku, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi niszcząc znak drogowy oraz ogrodzenie domu jednorodzinnego. Jak się później okazało, kierowca Forda był nietrzeźwy – miał we krwi 1,2 promila alkoholu.

W momencie przyjazdu Straży Pożarnej kierowca znajdował się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Działania Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej w pierwszej fazie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Strażacy przy pomocy wyciągarki samochodowej postawili samochód na koła i usunęli go z ogrodzenia domu jednorodzinnego. Następnie rozłączono akumulator. Przy użyciu sorbentu dokonano sorpcji płynów eksploatacyjnych. Poszkodowany nie wymagał hospitalizacji. W działaniach brały udział Zespół Ratownictwa Medycznego, Pogotowie Energetyczne oraz Policja.

źródło: JRG-9

wypadek w Krośnie

wypadek w Krośnie, źródło: JRG-9

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.5/10 (Głosujących: 6)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo