„Dosyć trosk i dosyć łez – pokój ludziom dobrej woli”

Zbliża się Boże Narodzenie, zatem – kilka słów od nas na święta :)

„Niech cię głowa już nie boli
Niech cię smutna myśl nie trapi
Bo od dziś, bo od dziś
Pokój ludziom dobrej woli”.

Drodzy Czytelnicy!

Zbliża się Boże Narodzenie. Każdy z nas przeżywać je będzie inaczej, ale dla wielu z pewnością będzie to okres rodzinnych spotkań, spokoju i radości. Atmosfera świąt Bożego Narodzenia sprzyja zatrzymaniu się, refleksji, spojrzeniu na własne życie z innej perspektywy. Wykorzystajmy ten czas.

Zwolnijmy. Otwórzmy oczy, posłuchajmy – świat ma nam do zaoferowania tak wiele bogactwa, a życie pełne jest niespodzianek. Uczmy się cieszyć z drobiazgów, dostrzegać to, co dobre i dziękować. To od nas zależy, jakie będą nadchodzące święta i jaki będzie kolejny rok.

W tym pięknym czasie, życzymy Wam, Drodzy Czytelnicy, radości, nadziei, siły i cudownych chwil. Spędźcie te święta w najwspanialszy sposób, jaki tylko sobie wymarzycie. Nowy Rok zaś niech Was powita różnorodnością dobrych zdarzeń, a jeśli wydarzą się te trudniejsze – pamiętajcie, że siła tkwi w Was i że jest z Wami MIŁOŚĆ.

Wszystkiego najpiękniejszego!

zespół redakcyjny Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

szopka na Boże Narodzenie wykonana przez pszczelarza, p. Jerzego Bangiera (figury z wosku pszczelego)

Autor Marta Mrowińska

Sprawdź również

Sesja RM w Mosinie: Na środku Dominik Michalak, przewodniczący RM w Mosinie

Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza. Czerwcowa sesja Rady Miejskiej w Mosinie

18 czerwca w Mosińskim Ośrodku Kultury odbędzie się XXXVI sesja Rady Miejskiej w Mosinie. Jednym …

3 komentarze

  1. Bardzo ładne życzenia. Pamiętajmy czym powinny być święta. Spędźmy czas z bliskimi, odłóżmy na bok rodzinne niesnaski i cieszmy się tym wspaniałym czasem. Odpocznijmy od problemów, codziennych obowiązków oraz internetu ;)
    Miejmy na uwadze, że to atmosferę tworzymy my sami, dlatego po prostu bądźmy dobrzy dla drugiego człowieka. Pozdrawiam redakcję i również przesyłam serdeczne życzenia!

  2. Państwa życzenia napawają optymizmem! Wspaniale wiedzieć, że więcej osób w okolicy, ma podobne spojrzenie na świat. Cieszmy się z chwil spokojnych i rodzinnych, ładując baterie na kolejne wyzwania, bo i na nie w życiu jest czas. :) Wesołych Świąt wszystkim!

  3. Również życzymy wspaniałych, wesołych i pysznych świąt. Do zobaczenia po świętach!

Dodaj komentarz