Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 15 mar, 2019 | komentarze 2

Podejrzany mężczyzna zaczepia dzieci

Uwaga rodzice! Jak poinformowała mieszkanka na grupie dyskusyjnej Puszczykowa pod Szkołą Podstawową nr 2 może grasować pedofil.

 – Otrzymałam informację, że pod SP nr 2 starszy mężczyzna, w srebrnym pojeździe, przypuszczalnie marki Skoda Octavia, zaczepia dziewczynki proponując podwózkę, oglądanie zwierzątek itd. Jedną z dziewczynek śledził pod sam dom. Jeżeli mają Państwo informacje o podobnych zdarzeniach proszę się udać na Komisariat Policji. Proszę również uczulić dzieci! – informuje mieszkanka Puszczykowa.

Wszelkie podejrzane sytuacje można zgłaszać do puszczykowskiej Policji. Telefon kontaktowy: 61 841 30 20 lub 997 i 112.

Powstanie Wielkopolskie - mural na ścianie SP2 w Puszczykowie

SP2 w Puszczykowie

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • mieszkaniec
  piątek, 15 mar, 2019, 12:34:35 |

  Rozumiem że sprawa zgłoszona na policję i policja jest na miejscu, ew patrole w okolicy. Bo takich „biadoleń” na FB widziałem już wiele, a jak ewentualnie dotarło się do autora, to okazywało się że to nie tak, i że nikt na policję niczego nie zgłaszał. Tylko ktoś komuś coś powiedział i na zasadzie głuchego telefonu wyszło jak wyszło.
  Zagrożenie jest duże, ale sztuczne i niesprawdzone sianie paniki jest jeszcze gorsze!
  Zgłaszać to na policje i niech się ona tym zajmuje.

 • mieszkaniec
  sobota, 16 mar, 2019, 23:48:03 |

  Na takich to trzeba uważać, bo niewiadomo co do głowy może przyjść takiej osobie, chorej osobie, bo inaczej nie można tego nazwać. Najważniejsze jednak dzieciom przemówić do rozsądku, aby z daleka trzymały się od obcych, a w razie potrzeby krzyczały i wołały o pomoc….

Skomentuj