Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 21 maj, 2019 |

🚨 Dni Mosiny okiem służb mundurowych

Dni Mosiny nie odbyłyby się bez obecności służb zabezpieczających to wydarzenie. Jak informują strażnicy miejscy, w trakcie trwania uroczystości doszło do kilku zdarzeń m.in  interwencji wobec osób nietrzeźwych czy poszukiwania osoby nieletniej.

W dniach 17-19 maja br. wspólnie z Policją oraz jednostkami OSP z terenu gm. Mosina zabezpieczaliśmy „Dni Rzeczypospolitej Mosińskiej”. Strażnicy miejscy interweniowali wobec osoby, która zakłócała przebieg uroczystości z udziałem żołnierzy. Jedną osobę nietrzeźwą przewieziono do miejsca zamieszkania. Ponadto interweniowano w sprawie podrzuconych odpadów na ul. Tylnej oraz przewróconego „toi-toja” na ul. Krotowskiego. W nocy z soboty na niedzielę wspólnie z policjantami z KP Mosina braliśmy udział w poszukiwaniach nieletniego, którego udało się odnaleźć. – informuje Straż Miejska w Mosinie.

wóż strażacki OSP Pecna podczas Dni Mosiny

wóz strażacki OSP Pecna podczas Dni Mosiny

OSP Pecna w trakcie DNI MOSINY 2019

OSP Pecna w trakcie DNI MOSINY 2019

Dni Mosiny 2019 - Mosina, plac 21 Października

Dni Mosiny 2019 – Mosina, plac 21 Października

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.3/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo