T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Materiały partnera | środa, 30 sty, 2019 |

ABC ochrony antywirusowej dla firm

Coraz więcej rodzajów zagrożeń i coraz bardziej wymyślne sposoby ataków hakerskich stawiają przed firmami nie lada wyzwanie: ochronę zasobów przedsiębiorstwa. Jednak im bardziej rozbudowana firma, tym trudniej zapanować nad potencjalnymi miejscami ataku. Rozwiązaniem jest skuteczny i uniwersalny program antywirusowy. Jak go wybrać?

Aktualna baza wirusów

Aktualność bazy zagrożeń należy do priorytetowych kryteriów. Co godzinę w sieci pojawiają się tysiące nowych wirusów, które rozprzestrzeniają się właściwie bez ograniczeń. Nowoczesny program antywirusowy musi więc elastycznie reagować na zagrożenia. Nie może opierać się jedynie na stałej puli sygnatur.

Wybierając Avast, firma wybiera jednocześnie wsparcie i feedback od 400 milionów osób, które z niego korzystają. Osoby te na bieżąco przesyłają informacje o zagrożeniach, z którymi spotkał się ich komputer. Dzięki temu reszta społeczności jest chroniona, zanim jeszcze wirus do nich trafi. Wszystko dzięki aktualizacjom, które automatycznie są pobierane, gdy tylko zostaną udostępnione.

Fuzja AVAST i AVG

Program antywirusowy Avast dla firm to jeden z najlepszych antywirusów na rynku. Nie są to tylko puste słowa. Swoją pozycję zawdzięcza połączeniu mocy dwóch bardzo dobrych silników skanujących, na skutek fuzji firm Avast i AVG.

Produkt, który powstał w wyniku tej współpracy to skuteczny i czuły skaner. Odpowiednie algorytmy gwarantują małą ilość fałszywych alarmów (raportowania „zdrowych” plików jako zainfekowane). Doskonałe wyniki w testach porównawczych, regularnie prowadzonych przez niezależne instytucje badawcze, potwierdzają wysoką jakość i kulturę pracy Avast dla firm.

Pełna ochrona

Avast ma także wszystkie cechy antywirusa, który gwarantuje kompleksową ochronę. To m.in. pełne zabezpieczenie poczty przed spamem, phishingiem i zainfekowanymi załącznikami; ochrona przeglądarki i wychwytywanie fałszywych (podstawionych) stron www oraz monitoring Wi-Fi. Nowością jest również ochrona tożsamości i prywatności, uniemożliwiająca kradzież danych wrażliwych przez przejęcie kamery i wykorzystywanie jej do podglądania.

Zobacz funkcje AVAST – antywirusa dla małej firmy

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

avast logo

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj