Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Natalia Galus | piątek, 22 mar, 2019 | 1 Komentarz

Bezpłatne badania mammograficzne w Mosinie

Trwają zapisy na bezpłatne badania mammograficzne w ramach programu NFZ. Za darmo z Mammobusu mogą skorzystać Panie, w wieku od 50 do 69, które przez minione dwa lata nie wzięły udziału w badań ufundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Oprócz kobiet, którym badanie mammograficzne przysługuje za darmo Panie, które osiągnęły 35 rok życia mają okazję do wykonania go w cenie 150 złotych.

Wszystkie przedstawicielki płci pięknej zainteresowane skorzystanie zarówno z bezpłatnego, jak i odpłatnego badania mammograficznego proszone są o wcześniejsza rejestrację telefoniczną pod jednym ze wskazanych numerów telefonów: 61 222 37 00, 61 222 37 01 od poniedziałku do piątku, między godziną 8.00, a 16.00.

Termin pobytu Mammobusu w naszym regionie przypada na dzień 8 kwietnia 2019 roku. Pojazd z nowoczesnym sprzętem medycznym, charakteryzującym się wysoką jakością wykonywanych badań diagnostycznych i z wysoko wykwalifikowanym personelem na pokładzie, zostanie ustawiony przy Ośrodku Kultury w Mosinie, zlokalizowanym przy ulicy Dworcowej 4.

Więcej informacji zainteresowani mogą znaleźć tutaj.

 

Napisano przez Natalia Galus opublikowano w kategorii Aktualności

Wasze komentarze (1)

  • Kasia
    sobota, 23 mar, 2019, 22:00:54 |

    Bardzo ważne badanie. Tym bardziej, że całkowicie za darmo, co powinno być podwójną satysfakcją. Warto się zapisać i tam isć.

Skomentuj