Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Natalia Galus | poniedziałek, 27 maj, 2019 | 1 Komentarz

Kayah, Anita Lipnicka & The Hats – Dni Puszczykowa 2019

Tegoroczne Dni Puszczykowa zapowiadają się naprawdę obiecująco! Główni organizatorzy (Biblioteka Miejska Centrum Animacji Kultury w Puszczykowie) zadbali o mieszkańców regionu poprzez zaproszenie na wydarzenie gości, którzy swoim koncertem podkreślą znaczenie obydwu dni eventu i wzbudzą zainteresowanie lokalnej społeczności.

Kayah

Sobota, 15 czerwca będzie dniem pełnym wrażeń i relaksu w gronie historycznych i artystycznych doznań. W związku z przypadającymi na ten weekend Dniami Puszczykowa, odbędzie się wyjątkowy i długo wyczekiwany koncert. Event powstał przy współpracy Biblioteki Miejskiej Centrum Animacji Kultury w Puszczykowie z samą wokalistką.

Kayah koncert na Dni Puszczykowa 2019

Kayah koncert na Dni Puszczykowa 2019

Między 21:30, a 23:00 zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenkarki. Puszczykowski rynek odwiedzi Kayah, a wstęp na imprezę plenerową będzie bezpłatny. Kayah to utalentowana i wielokrotnie wyróżniana wokalistka krajowej muzyki pop. Z pewnością, jej energetyczne kawałki rozgrzeją atmosferę w trakcie sobotniego wieczoru i pozwolą na świetnie spędzony czas w najlepszym gronie!
Nie może Cię zabraknąć!

Dni Puszczykowa 2019 - plakat

Anita Lipnicka & The Hats

16 czerwca w godzinach wieczornych, koniecznie zaplanujcie sobie w swoim harmonogramie koncert Anity Lipnickiej & The Hats!

Między 19:00, a 20:30 odbędzie się występ artystki wraz z zespołem na wyczekiwanej imprezie plenerowej! Grupa zaprezentuje zarówno nowe numery, jak i sztandarowe utwory, które łączą pokolenia!

Anita Lipnicka & The Hats

Anita Lipnicka & The Hats

Podczas dwóch dni świętowania podczas Dni Puszczykowa wystąpią dla nas Kayah, Anita Lipnicka OFC, Kwartet Szafa Gra oraz Niesamowita Sprawa. Prócz wrażeń muzycznych organizatorzy zapowiadają wiele innych atrakcji.

Dni Puszczykowa 2019 to wyjątkowe wydarzenie, do którego wzięcia udziału nie trzeba nikogo namawiać! Przekonaj się sam o mocy przygotowanych atrakcji i spędź weekendowe, ciepłe wieczory w fantastycznej atmosferze!

Dni Puszczykowa 2019 - plakat, program

Dni Puszczykowa 2019 – plakat, program

Napisano przez Natalia Galus opublikowano w kategorii Aktualności, Kultura i sztuka, Puszczykowo

Tagi:

Wasze komentarze (1)

  • Gość
    czwartek, 30 maj, 2019, 3:21:53 |

    Z okazji Dni Puszczykowa Kayah zaśpiewa w Mosinie?

Skomentuj