T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Natalia Galus | środa, 6 mar, 2019 |

Dyżur E-PIT za 2018 rok w Mosinie

Jak poinformował Oficjalny Portal Gminy Mosina, w Urzędzie Miejskim możliwe będzie skorzystanie z darmowej pomocy specjalistów z Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu. Na pomoc z jakiego zakresu mogą liczyć mieszkańcy miasta i okolic?

Pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu, podczas swojej wizyty w budynku numer 2 Urzędu Miejskiego w Mosinie udzielą informacji, związanych z rozliczeniem rocznym za rok 2018. Ponadto, specjaliści dołożą wszelkich starań, aby pomóc zainteresowanym w przesłaniu poprawnie wypełnionego formularza do Urzędu Skarbowego. Pracownicy, mogą również, w trakcie swojej wizyty w Mosinie, posłużyć pomocą przy zainstalowaniu podatnikom na ich komputerach intuicyjnego systemu e-Deklaracje. Program ten, ułatwi wysyłanie zeznań podatkowych online.

Przypominamy, że dyżury E-PIt za 2018 roku odbywać się będą przy ulicy Dworcowej 3, na I piętrze, w sali numer jeden w budynku 2 Urzędu Miejskiego w Mosinie. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy urzędników w następujących terminach:

07.03.2019 r. w godzinach od 8.00 do 14.00

04.04.2019 r. w godzinach od 13.00 do 17.00

Należy pamiętać, że w trakcie dyżurów E-PIT za 2018 rok priorytetowym działaniem pozostaje wysyłka elektroniczna PIT za pośrednictwem programu e-Deklaracje. Z tego też względu, Urząd Miejski, zwraca się do mieszkańców Mosiny z uprzejmą prośbą o zabranie ze sobą deklaracji PIT za poprzedni rok.

Napisano przez Natalia Galus opublikowano w kategorii Aktualności

Skomentuj