Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Ewa Kazimierska | niedziela, 17 lis, 2019 | 1 Komentarz

Dżem w stołówce

Grupa ludzi mająca w sercach tą samą melodię, dająca z siebie maksimum. Tego dnia każdy mógł wyrazić siebie w dźwiękach na swój niepowtarzalny, unikatowy sposób.

W sobotę 16 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Mosinie wszystkie chętne dzieci i młodzież mogły wziąć udział we wspólnym muzykowaniu.

Jam session

Jam session jest to inicjatywa, która zrodziła się w głowach młodych ludzi pełnych pasji. Dwie godziny niesamowitej energii i chęć zaszczepienia w nas miłości do muzyki. Dżem w stołówce to coś nowego w naszym mieście, świeży pomysł z perspektywą rozwoju. Sposób na odciągnięcie dzieci od telefonów, komputerów i pokazanie im ciekawszego Świata melodii, nut i akordów.

"Dżem na stołówce" w SP nr 1 w Mosinie

Jam session w SP1 - akcja Dżem w stołówce

Następne spotkanie odbędzie się 30 listopada o godzinie 16 a o szczegółach mogą przeczytać Państwo na facebookowej stronie Dżem na Stołówce. Na szczęście mamy w Mosinie takich ludzi jak Piotr Selke i jego muzyczna ekipa.

Jam session w SP1 - akcja Dżem w stołówce

Jam session w SP1 - akcja Dżem w stołówce

Napisano przez Ewa Kazimierska opublikowano w kategorii Aktualności, Kultura i sztuka, Mosina

Tagi: ,

Wasze komentarze (1)

  • Pola
    sobota, 23 lis, 2019, 9:30:48 |

    Super, że nie skończyło się na jednym spotkaniu tylko będzie można pojawic się na następnych.

Skomentuj