Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | czwartek, 6 cze, 2019 |

Gra terenowa „Krocząc Historią Mosiny”

Gdzie wojska pruskie schwytały Jakuba Krauthofera – Krotowskiego?  To jedno z pytań Gry Terenowej o nazwie Krocząc Historią Mosiny. Zadajmy sobie to pytanie i odpowiedzmy tym samym na ile znamy Mosinę i jej historię?

Młodzież z Grupy Inicjatywnej Baranówko oraz z Młodzieżowego Sejmu Rzeczpospolitej Mosińskiej przygotowała sportowo – historyczną wycieczkę po ciekawych miejscach. Razem z Panem Jackiem Szeszułą opracowała punkty, w których odnajdziemy fragmenty naszej przeszłości. Nie jest naszą rola zdradzać wszystkiego, ale zaprosić na nietuzinkowe wydarzenie.

GRA TERENOWA „Krocząc Historią Mosiny”

GRA TERENOWA „Krocząc Historią Mosiny”

Czasu jest mało, dlatego najlepiej będzie jeśli już zabierzecie się do zorganizowania 3-5 osobowej grupy chętnej ( dzieci do 12 r. z opiekunem , młodzież od 12 r. po uprzedniej zgodzie rodziców) i zgłosicie się od godziny 9.45 w holu Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie w dniu Festynu czyli 8.06.2019r. Gwarantujemy trening szarych komórek, satysfakcję i dotlenienie. A co najważniejsze dobrą zabawę nie tylko podczas gry, ale również na festynie organizowanym przy SP nr 1 w Mosinie.

Na zwycięzców czekają nagrody!

źródło: Grupa Inicjatywna Baranówko

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj