Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 2 paź, 2019 | komentarze 2

HOPE + Impala + Mr.Tea w Radiu MPL

Grają, bo to kochają. Nie robią tego dla zysków ani dla dla sławy. Graliby nawet, gdyby to mieli robić tylko dla siebie. Cieszą się z każdego fana i wdzięczni są za każdą możliwość zaprezentowania swojej twórczości. Pytani o zdefiniowanie rodzaju muzyki jaki grają, odpowiadają zgodnie, że jest to po prostu ich muzyka. Pełni energii młodzi ludzie z olbrzymią chęcią tworzenia i pragnieniem wyrażenia swoich emocji. Tak w skrócie można scharakteryzować trzy zespoły, które w sobotnią noc 28 września, zagrały koncert w Mosińskim Ośrodku Kultury.

Choć bez wątpienia gwiazdą wieczoru był zespół HOPE, który może pochwalić się licznymi koncertami również poza granicami Polski, to pozostałe zespoły tj. Mr.Tea oraz IMPALA także zaprezentowały wysoki poziom i zapewniły przybyłym na koncert sporą dawkę ostrego gitarowego brzmienia.

Zespół HOPE podczas próby przed koncertem na scenie Mosińskiego Ośrodka Kultury

Zespół Mr. Tea podczas koncertu w Mosińskim Ośrodku Kultury

Udało nam się porozmawiać z członkami poszczególnych zespołów. Wywiady te, dają pewien obraz lokalnej, alternatywnej, muzycznej sceny rockowej. Można powiedzieć, że dali czadu zarówno na scenie jak i podczas udzielania wywiadów, co tylko potwierdziło, że za mikrofonami czują się świetnie. Jakie są ich wrażenia z pobytu w Mosinie, jak przebiega proces twórczy, o radościach, sukcesach i o tym co ich… wkurza oraz o wielu innych sprawach na wesoło i poważnie, rozmawiali z członkami poszczególnych zespołów, przybyłymi do studia Radia MPL w tą koncertową sobotnią noc; Ewa Kazimierska, Michał Kleiber oraz Tomasz Kaczmarek.

Michał Kleiber i Ewa Kazimierska w trakcie wywiadu z Kubą i Jędrzejem z zespołu Impala

Wywiad z zespołem HOPE

Krzysztof i Kuba z zespołu HOPE

Wywiad z zespołem Mr.Tea

Wojtek, Szymon, Adrian, Igor i Rysiek z zespołu Mr.Tea

Wywiad z zespołem Impala

Kuba i Jędrzej z zespołu Impala

Wywiad z zespołem HOPE był transmitowany na żywo za pośrednictwem facebookowego profilu Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Many
    środa, 2 paź, 2019, 16:44:38 |

    Dobre to Hope, jak Limp Bizkit :-)

  • Jp
    środa, 2 paź, 2019, 17:13:29 |

    Super audycje. Bardzo luźno prowadzone. Trzymam kciuki za rozwój radia i aby było cały czas w takim klimacie.

Skomentuj