Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | piątek, 25 sty, 2019 | 1 Komentarz

Jak sobie radzić z problemem wypadających włosów?

Osoby mające problem z wypadającymi włosami powinny zadbać nie tylko o odpowiednią dietę, ale także pielęgnacje. Przyczyny utraty włosów mogą być różne: niedobór witamin, problemy hormonalne oraz liczne choroby. Czasami niezbędna jest wizyta u specjalisty.

Każdy, kto chce, poprawić ogólny stan zdrowia swoich włosów z pewnością musi zadbać o właściwą dietę i spożycie produktów bogatych w mikroelementy takie jak: cynk, żelazo, miedź oraz witaminy A, B, C, E i D. Zaleca się także picie herbaty z pokrzywy oraz skrzypu polnego.

szampon dermahair

Niezbędna jest też właściwa pielęgnacja. Zabiegi odżywcze u fryzjera są dosyć kosztowne, dlatego ciekawą alternatywą staje się zakup specjalistycznych preparatów. Na polskim rynku pojawiła się marka Dermahair oferująca profesjonalne kosmetyki do włosów. Producent postawił na preparaty, które mają rozwiązać problemy z nadmiernym wypadaniem włosów. Do premierowego produktu szamponu Dermahair Herbal przeciw wypadaniu włosów niebawem mają dołączyć kolejne takie jak: odżywki, spraye, preparaty do stylizacji.

Szampon Dermahair Herbal wykorzystuje moc tarczycy bajkalskiej, która uznawana jest za surowiec pozwalający na skuteczną walkę z wypadaniem włosów i łysieniem. Produkt dedykowany jest także osobom, które chcą poprawić ogólny stan zdrowia swoich włosów.

Ten innowacyjny szampon odżywia, regeneruje, rewitalizuje, ułatwia rozczesywanie, stymuluje fazę wzrostu oraz w widoczny sposób ogranicza wypadanie włosów. Produkt jest wydajny i łatwy w aplikacji. 1 butelka szamponu wystarcza na ok. 2-miesięczną kurację.

Kosmetyki marki Dermahair dostępne są w sprzedaży internetowej: www.dermahair.pl

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Robert
    poniedziałek, 11 lut, 2019, 23:52:31 |

    Bardzo dobry artykuł! Mam nadzieję, że mi pomoże z tym wstydliwym problem. Zobaczymy…

Skomentuj