Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 13 lut, 2019 |

Jak spędzić Walentynki? W Galerii Malta!

Walentynki to wyjątkowy dzień, w którym każdy z nas pragnie jak najpiękniej pokazać ukochanej osobie swoje uczucie. Problem pojawia się wtedy, kiedy nie masz pomysłu jak to zrobić. Na ten problem doskonałym rozwiązaniem jest odwiedzenie Galerii Malta – tutaj walentynkowych atrakcji nie zabraknie dla nikogo! Sprawdźmy, co ma nam do zaoferowania.

Kulinarne spotkanie z gwiazdami

Jeśli lubicie gotować i z zainteresowaniem śledzicie kuchenne zmagania na ekranie telewizora, a do tego kochacie spotkania z gwiazdami, to w sobotę 16 lutego będziecie mieli jedyną w swoim rodzaju okazję do poznania Mateusza Gesslera i Nikodema Rozbickiego, z którymi przygotujecie fantastyczne walentynkowe dania. Wspólne gotowanie rozpoczniecie od przygotowania przekąski, potem nadejdzie czas na danie główne, a zwieńczeniem spotkania będzie oszałamiający kogel – mogel o romantycznie brzmiącej nazwie Floating Island.

Ale wspólne przygotowywanie walentynkowych posiłków to tylko początek. W Galerii Malta czekają na Was jeszcze inne atrakcje. W specjalnie przygotowanym atelier będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z obydwoma prowadzącymi i porozmawiać z nimi.

Na gości czekają także liczne konkursy z nagrodami, wśród których jest romantyczna wycieczka do Paryża, weekend w luksusowym SPA oraz zabiegi relaksacyjne, a także darmowe bilety do kina dla tych z Was, którzy zrobią zakupy za minimum 200 zł.

Galeria przygotowała także atrakcję dla tych, którzy Walentynki spędzają sami – speed dating to wspaniała okazja, aby poznać ciekawych ludzi, a nawet zakochać się. Na randkę możecie się zapisać przez internet lub w czasie trwania imprezy.

Dzieciom będą rozdawane walentynkowe balony, aby i one w ten szczególny dzień poczuły się uszczęśliwione.

galeria malta walentynki

Kliknij tutaj i sprawdź szczegóły wydarzenia.

A co potem?

Spotkanie z Mateuszem Gesslerem i Nikodemem Rozbickim zakończy się około godziny 18. Co możecie robić po nim? Pomysłów jest całe mnóstwo, bowiem Galeria Malta to nie tylko centrum handlowe, ale także wspaniałe miejsce do spędzania czasu w gronie najbliższych – przyjaciół i rodziny. Możecie więc wybrać się na smaczną kolację do jednej z restauracji, gdzie czekać na Was będą pyszne dania na każdy gust.

C:\Users\Jano\Desktop\romantyczna kolacja przy świecach.jpg

A jeśli nie będziecie głodni, warto odwiedzić jeden z punktów usługowych – siłownię lub fitness, albo skorzystać z usług manikiurzystki (to świetny pomysł na walentynkowy prezent).

A może lubicie mocne doznania i zabawy pełne niespodziewanych zwrotów akcji? Jeśli tak, to w Galerii Malta znajdziecie rozrywkę na miarę Waszych potrzeb. Istnieje tu bowiem profesjonalny escape room, z którego wydostanie się stanowi prawdziwe wyzwanie, dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Po wydostaniu się z pokoju warto przejść się także do kina i we dwoje obejrzeć film.

Na zakończenie – spacer

Galeria Malta położona jest nad brzegiem Jeziora Maltańskiego, a to doskonała okazja do romantycznego walentynkowego spaceru. Wybierzcie się razem na znajdujące się tu lodowisko, do Ogrodu Czasu czy pod fontannę.

romantyczny spacer we dwoje

W Galerii Malta z pewnością nie zabraknie atrakcji dla zakochanych i tych, którzy dopiero czekają na miłość swojego życia. Wystarczy tylko przyjść.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj