Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | sobota, 24 sie, 2019 |

Kolejny sukces strażaka z JRG-9!

W dniu 23.08.2019 na terenie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 9 w Mosinie odbyła się uroczysta zmiana służby z udziałem Zastępców Komendanta Miejskiego PSP w Poznaniu mł. bryg. Jarosława Zamelczyka oraz mł. bryg. Rafała Kociemby. Przybyli Komendanci wręczyli w imieniu Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Andrzeja Bartkowiaka list gratulacyjny str. Adamowi Adamkiewiczowi, w którym serdecznie pogratulował zdobytych osiągnięć sportowych podczas wyścigu kolarskiego Tour de Pologne Amatorów.

Wielkopolski Komendant Wojewódzki nadmienił w przyznanym liście gratulacyjnym, że upowszechnianie i kultywowanie kultury fizycznej jest na trwale zapisane w strażackiej służbie. Wysokie osiągnięcia sportowe potwierdzają zasadę, iż w ciężkiej i odpowiedzialnej służbie towarzyszy hart ducha i sprawność fizyczna oraz godna postawa na sportowych arenach.

Adam Adamkiewicz otrzymuje list gratulacyjny

Uroczysta zmiana służby: Adam Adamkiewicz otrzymuje list gratulacyjny za sportowe osiągnięcia fot. asp. sztab. Jakub Todryk

Warto wspomnieć, że str. Adam Adamkiewicz w 2019 roku wywalczył tytuł Mistrza Polski Strażaków PSP w kolarstwie szosowym, tytuł Mistrza Polski w maratonie MTB oraz tytuł Mistrza polski Straży Pożarnej w Tour de Pologne Amatorów.

Tekst: kpt. Paweł Zieliński
Zdjęcia: asp. sztab. Jakub Todryk

źródło: Biuletyn JRG-9

Adam Adamkiewicz JRG-9 Mosina - Mistrz Polski Strażaków PSP

Adam Adamkiewicz JRG-9 Mosina – Mistrz Polski Strażaków PSP źródło: JRG-9

Adam Adamkiewicz JRG-9 Mosina na podium - Mistrz Polski Strażaków PSP

Adam Adamkiewicz z JRG-9 Mosina – Mistrz Polski Strażaków PSP źródło: JRG-9

remiza strażacka w Mosinie (OSP i PSP)

remiza strażacka w Mosinie (OSP i PSP)

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj