casting do Teatru Cortique
Redakcja GMP | piątek, 20 Gru, 2019 | komentarzy 13

⚠️ Uwaga! Napad na mieszkańców Puszczykowa

Dzisiaj (20.12) po godzinie 13 w okolicach ulicy Wysokiej 1 w Puszczykowie doszło do brutalnego ataku na mieszkańców. Sprawa została zgłoszona na policję. Jeden z napastników ubrany był w zieloną bluzę dresową, drugi w biało granatową. Obaj mężczyźni byli ciemniej karnacji.

– Dzisiaj, tzn. 20.12.2019 chwilę po godzinie 13.00, na drodze dojazdowej do parkingu przy starej szkole przy ul. Wysokiej 1, zostaliśmy napadnięci przez dwóch mężczyzn. Jeden z nich stanął nam na drodze uniemożliwiając przejazd i wymuszając zatrzymanie samochodu, po czym próbował wejść do jego środka. Uwieszony i uczepiony drzwi pomimo ruszenia auta nie puścił ich. Mężczyźni byli ciemniej karnacji, jednak mieli wyraźny polski akcent. Jeden z nich ubrany był w zieloną bluzę dresową, drugi w biało granatową. O całej sprawie natychmiast została powiadomiona policja. Drodzy sąsiedzi uważajcie na siebie! – poinformowała na facebooku mieszkanka.

Dzisiaj doszło też do ataku na kuriera. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

Jak poinformował nas Czytelnik:

Około godziny 13 jakiś facet wybił szybę w aucie dostawczym na rynku w Puszczykowie, zabrał saszetkę z pieniędzmi i uciekł mimo pościgu. W biały dzień. Tego u nas nie było…

Wszelkie podejrzane sytuacje zgłaszajcie Policji w Puszczykowie. Telefon na komisariat: 61 841 30 20.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.7/10 (Głosujących: 12)
⚠️ Uwaga! Napad na mieszkańców Puszczykowa, 8.7 out of 10 based on 12 ratings

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Komentarze (13)

  • Krzysztof
    piątek, 20 Gru, 2019, 16:00:05 |

    Co się dzieje ludzie? Napad w biały dzień? Po prostu jakąś masakra.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +14 (Głosujących: 14)
  • Ostatni człowiek rasy białej
    piątek, 20 Gru, 2019, 17:25:30 |

    Jako kraj jesteśmy gotowi przyjąć każdą ilość emigrantów.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: -6 (Głosujących: 28)
    • Gość
      sobota, 21 Gru, 2019, 6:44:31 |

      A co to ma wspólnego z imigrantami, dziś karnacje można sobie zmienić, a naturalna maja Cyganie, więc czytać, uczyć się, a nie pitolic.

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: +8 (Głosujących: 22)
      • Gość
        sobota, 21 Gru, 2019, 11:06:28 |

        Bezpodstawne oskarżenia. Rozwianiem wszelkich wątpliwości powinna zająć się policja. Taki hejt do niczego nie prowadzi.

        VA:F [1.9.22_1171]
        Popularność: +2 (Głosujących: 8)
  • Ostatni człowiek rasy białej
    piątek, 20 Gru, 2019, 17:26:18 |

    ,,Jako kraj jesteśmy gotowi przyjąć każdą ilość emigrantów.”

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: -10 (Głosujących: 28)
  • Zed
    piątek, 20 Gru, 2019, 18:45:57 |

    Pieprzeni rasiści. Chłopacy chcieli na ubogacić kulturowo a wy po nich plujecie…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 21)
  • MHC
    piątek, 20 Gru, 2019, 18:50:28 |

    Ludzie w biały dzień napadają masakra?!??!!! Bo w Kaczkogrodzie jak nie ukradniesz to i tak kaczkoboty rozdziubią Wszystko co.miało zostać Ci Dane tutaj niby dadzą a tam znowu zabrane

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: -9 (Głosujących: 27)
  • Inz
    sobota, 21 Gru, 2019, 8:12:50 |

    To że asteroida Bennu może uderzyć w ziemię to też jest wina Kaczora. Słyszałem o poważnym opracowaniu jednego z działaczy Wiosny w którym dowodzi, opierając się na świeżo wynalezionych równaniach równości, że kaczyzm oddziałuje na trajektorię lotu obiektów kosmicznych w taki sposób że przyciąga niebezpieczne obiekty! No i asteroida wcale nie wpadnie do oceanu tylko wyceluje w Sejm…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 11)
  • Nowy
    sobota, 21 Gru, 2019, 11:04:33 |

    Przygnębiająca seria. Najpierw atak na księdza, teraz to. Masakra co się dzieje ostatnio.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +7 (Głosujących: 7)
  • Joanna
    sobota, 21 Gru, 2019, 16:49:11 |

    PISAŁO ŻE AKCENT POLSKI MIELI WIĘC IMIGRANCI ODPADAJĄ, CZYTAJTA ZE ZROZUMIENIEM.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +3 (Głosujących: 5)
  • dziadek mróz
    sobota, 21 Gru, 2019, 18:02:47 |

    To jakim jezykiem/mi się posługiwali?? – po polsku, i Polski akcent, coś tu nie pasi. A może napadnięci, to “innostrońcy”, i łobuzy, probowali “pogadać” się w ich języku, ale z polskim akcentem. “ryba psuje się od głowy” – 30 lat, marazmu, niepewności jutra, kłamstw, obłudy, obiecywanek, dla gawiedzi i olbrzymie majątki, fortuny ,w kraju i mln/y, mld/y na kontach w rajach podatkowych, zostały jak zwykle ochłapy i kieszenie, konta gorszego sortu.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +2 (Głosujących: 4)
  • Nazir
    niedziela, 22 Gru, 2019, 16:28:47 |

    A może mieszkańcy puszczykowa sobie na to zasłużyli pokazały to ostatnie wybory,na których głosowano na geji,antypolakow i lewaków.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +2 (Głosujących: 6)
    • Karol
      poniedziałek, 23 Gru, 2019, 10:30:34 |

      Nazir skoro tak to widzisz, podejrzewam, że głosowałeś na bandytów,rasistów, i nacjonalistów. Nie uważasz, że to idiotyczne? Jakieś pranie mózgu miałeś czy co.

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: +4 (Głosujących: 4)