Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 6 mar, 2019 |

Niezwyciężeni z Mosiny z sukcesami na arenie międzynarodowej

W ostatni weekend lutego „Niezwyciężeni z Mosiny„, podopieczni Maksymiliana Wiśniewskiego w brazylisjkim jiu jitsu ruszyli na podbój mat w różnych częściach świata. Część z zawodników wystartowała w największej imprezie BJJ dywizja bez kimon (NOGI) na Świecie. Ponad półtora tysiąca zawodników z całej Polski wystartowało też na Mistrzostwach Polski w Luboniu. Mosinianie wywalczyli pięć medali.

Na uwagę zasługują Juniorzy Młodsi Aleks Zajdel i Kacper Siepa, którzy zdobyli Vice Mistrzostwo Polski. Na podium stanęli również Dawid Adamczak – 3 miejsce niebieskie pasy masters (pod okiem Dawida mieszkańcy gminy mogą uczyć się podstaw Samoobrony w nowo otwartej Hali OSIRu w każdy piątek o godz. 19.00) Jan Glinkowski – 2 miejsce białe pasy, Jan Siczyński – 3 miejsce juniorzy.

INVICTUS BJJ - Mistrzostwa Polski w Luboniu

INVICTUS BJJ – Mistrzostwa Polski w Luboniu

INVICTUS BJJ - Mistrzostwa Polski w Luboniu

INVICTUS BJJ – Mistrzostwa Polski w Luboniu

To nie koniec zdobyczy naszych zawodników, ponieważ również na Mistrzostwach Hiszpanii w Maladze, Kamil Wojciechowski osiągnął 2 miejsce ustępując w finale doświadczonemu zawodnikowi z Emiratów Arabskich. Gratulacje dla Wszystkich podopiecznych Maksymiliana Wiśniewskiego.

Kamil Wojciechowski, Mistrzostwach Hiszpanii w Maladze

Kamil Wojciechowski, Mistrzostwach Hiszpanii w Maladze

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj