Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen Wiosenne moda - Stary Browar Berdychowski VW - T-Roc
Materiały partnera | poniedziałek, 16 wrz, 2019 |

Paczkomaty blisko Ciebie w Swarzędzu – sprawdź!

Sprawdź, gdzie znajdziesz Paczkomaty w Swarzędzu oraz dlaczego jest to rozwiązanie dla Ciebie?

Dzięki Paczkomatom nadawanie i odbieranie paczek jest naprawdę wygodne. To rozwiązanie, które oszczędza czas, jest proekologiczne, a także umożliwia błyskawiczną wysyłkę przesyłek. Dowiedz się więcej o Paczkomatach i sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać, także w Twoim mieście.

Paczkomaty Swarzędz

W Swarzędzu pojawił się kolejny nowy Paczkomat. Sieć Paczkomatów rozwija się na tyle błyskawicznie, że w wielu miastach bez problemu można znaleźć tę maszynę blisko swojego miejsca zamieszkania i regularnie z niej korzystać – nadając i odbierając paczki. W Swarzędzu Paczkomaty znajdują się na ulicy: Cieszkowskiego 39, Polnej 24, Dworcowej 7, a także Poznańskiej. Na tej stronie znajdziesz najnowszy Paczkomat, a tutaj wszystkie maszyny w okolicy. Dzięki temu szybko wybierzesz te, które są najbliżej Ciebie. Warto sprawdzać regularnie te strony, bo nowych Paczkomatów z tygodnia na tydzień jest coraz więcej.

paczkomat inpost

Dlaczego warto wybrać Paczkomaty?

Paczkomaty InPost to rozwiązanie, które rewolucjonizuje wysyłkę i odbiór przesyłek. W Paczkomatach możesz nadawać i odbierać przesyłki przez całą dobę – 7 dni w tygodniu. Tym samym nie musisz już więcej martwić się godzinami otwarcia placówek, czy czekaniem w domu na kuriera.

Co więcej, wybór Paczkomatów jest jednym z najlepszych, gdy chcesz, by Twoja paczka dotarła naprawdę szybko. Aż 98% paczek dociera już następnego dnia. To niesamowita wygoda, która sprawia, że możesz o każdej porze nadać paczkę, która pojawi się u nadawcy dosłownie za chwilę.

Paczkomaty to również naprawdę ekonomiczne rozwiązanie, któremu warto przyjrzeć się bliżej. InPost zapewnia płatność kartą lub przez PayByLink za przesyłki pobraniowe, a to wygodna opcja dla tych, którzy nie noszą ze sobą gotówki i preferują płatności elektroniczne.

Jak korzystać z Paczkomatów?

Korzystanie z Paczkomatów jest naprawdę proste! Wystarczy postępować według intuicyjnej instrukcji, wysyłanie bądź odbieranie paczki to raptem parę kroków.

Jak nadać paczkę?

Chcesz nadać paczkę w Paczkomacie? Najpierw wybierz gabaryt paczki. Za nadanie możesz zapłacić kartą w Paczkomacie albo poprzez stronę WWW i Managera Paczek. Po tym etapie podaj dane swoje i odbiorcy oraz uzupełnij resztę niezbędnych pól. Co dalej? Otworzy się skrytka, włóż do niej paczkę. Gotowe! Po nadaniu zarówno Ty, jak i odbiorca otrzymacie mail z powiadomieniem. Możesz także prześledzić drogę paczki.

Jak odebrać paczkę?

Gdy nadawca wyśle Twoją paczkę, dostaniesz wiadomość mailową. Co więcej, bez problemu sprawdzisz, na jakim etapie podróży jest Twoja paczka. Jak tylko przesyłka znajdzie się w Paczkomacie, otrzymasz powiadomienie i kod odbioru: w postaci 6-cyfr bądź kodu QR. Na odbiór paczki masz 48 godzin.

Aplikacja mobilna

Dodatkową wygodę zapewnia aplikacja mobilna InPostu, którą można bezpłatnie pobrać i zainstalować na telefonie. Dlaczego? Bo to bardzo wygodny sposób zarządzania paczkami W aplikacji szybko wyszukasz Paczkomat lub punkt InPost, a także precyzyjne śledzenie przesyłek, obserwowanie paczki nadanej do innej osoby, płatność w aplikacji za pobranie, powiadomienie o odbiorze paczki, gdy będziesz przechodzić koło Paczkomatu i wiele innych.

Rozwiązanie dla Ciebie

Paczkomaty to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli cenisz sobie wygodę i elastyczność. Bez problemu, o każdej porze dnia i nocy nadasz paczkę, a większość z nich dojdzie do odbiorcy już następnego dnia. Paczkomaty InPost zapewniają wygodne śledzenie paczki, a także aplikację mobilną ułatwiającą zarządzanie przesyłkami każdemu, kto nadaje i odbiera naprawdę dużo paczek. Warto przekonać się do nowoczesnych rozwiązań, które są ekonomiczne, ekologiczne, a także zwyczajnie komfortowe.

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj