Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | sobota, 6 kwi, 2019 | 1 Komentarz

Pomóżmy rodzinom ofiar

Trwa akcja wsparcia na rzecz rodzin ofiar środowego wypadku na przejeździe kolejowym w Puszczykowie. Pomoc zorganizowali przyjaciele i lekarze z zespołu P6 Puszczykowo.

Jeden z ratowników medycznych, który zginął w wypadku osierocił czworo dzieci. Druga ofiara to lekarz, którego żona spodziewa się dziecka. Początkowo akcja dotyczyła pomocy rodzinie tragicznie zmarłego ratownika z zespołu P6 w Puszczykowie, jednak szybko rozszerzyła się o wsparcie dla wszystkich rodzin:

– (…) Jesteśmy świadomi, że w tak dramatycznej sytuacji pieniądze nie przyniosą ulgi w cierpieniu, jednak w bezsilności wobec ogromu tragedii, pragniemy choćby w taki sposób przekazać wsparcie. Zebrane pieniądze przekazane zostaną Żonie zmarłego Lekarza- również Rezydentce. Wierzymy, że każda przekazana kwota będzie pomocna dla Rodziny. – napisali lekarze i przyjaciele poszkodowanego.

Państwa zaangażowanie przerasta nasze najśmielsze oczekiwania! Słowami nie wyrazimy, jak bardzo jesteśmy wdzięczni! W odpowiedzi na tak ogromne zaangażowanie, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszego wsparcia. Dotarły do nas szczegółowe informacje na temat dramatu dwóch pozostałych Rodzin. Z tego powodu ustaliliśmy nowy cel w wysokości 120 tysięcy. Zebraną kwotę chcielibyśmy podzielić na 3 części- po 40 tysięcy z pierwotnego założenia ku wsparciu Bliskich wszystkich poszkodowanych w tragedii w Puszczykowie. Nie ułatwi to przeżycia żałoby, ale pozwoli okazać nasze wsparcie. – poinformowali przyjaciele – lekarze rezydenci.

Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem strony: https://pomagam.pl/rezydent

Pomagać można nie tylko finansowo. Lekarze z puszczykowskiego OIOM zapraszają również do osobistego wsparcia rodzin:

Pracownicy pogotowia ratunkowego w wielu miastach, w czwartek, dokładnie o godzinie 15.45 oddali hołd zmarłym kolegom:

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Marek
    poniedziałek, 8 kwi, 2019, 7:17:19 |

    Mam nadzieję, że kierowcy karetek w całej Polsce przy oddawaniu hołdu kolegom powzięli postanowienie o nie wjeżdżaniu na zamknięte rogatki kolejowe bez porozumienia się z nadzorem ruchu PKP. Zapewni to bezpieczeństwo Wam, kolegom, pacjentom i pasażerom pociągów.

Skomentuj