Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 29 paź, 2019 |

🚒 Pożar Szpitala w Puszczykowie? Ćwiczenia strażaków

– W dniu dzisiejszym około godziny 10 rano doszło do pożaru na jednym z oddziałów Szpitalnych Szpitala w Puszczykowie. Na miejsce zadysponowano Zastęp JRG-9 z Mosiny, tzw. Drabinę (również z Jrg9), zastęp OSP Mosina, zastęp OSP Puszczykowo, zastęp OSP Pecna. Po dotarciu na miejsce dokonano rozpoznania, i stwierdzono że pali się jedno z pomieszczeń na pierwszym piętrze budynku. Ogień szybko udało się zlokalizować i ugasić. – informują strażacy z OSP Mosina.

Na szczęście były to tylko ćwiczenia…

– Poszkodowane zostały dwie osoby, które zostały przekazane ratownikom z Ochotniczej straży pożarnej w Mosinie, którzy zajęli się podtrutymi osobami. Na szczęście był to scenariusz ćwiczeń, które miały miejsce w dniu dzisiejszym na terenie obiektu Szpitalnego w Puszczykowie. Funkcjonariusze Zawodowej Straży Pożarnej oraz Druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych mieli okazję po ćwiczeniach zapoznać się z nowo budowanym obiektem Bloku operacyjnego oraz centralnej Sterylizatorni. Kierownik budowanego obiektu zapoznał zainteresowanych strażaków z pomieszczeniami oraz całą infrastrukturą nowego budynku. Po prezentacji i wymianie spostrzeżeń, jednostki wróciły do swoich jednostek. – dodają strażacy z OSP, biorący udział w ćwiczeniach.

Osoby poszkodowane były na szczęście tylko pozorantami.

Ochotnicza Straż Pożarna w Mosinie

Szpital w Puszczykowie - straż pożarna Szpital w Puszczykowie - straż pożarna Szpital w Puszczykowie - straż pożarna Szpital w Puszczykowie - straż pożarna Szpital w Puszczykowie - straż pożarna

Szpital w Puszczykowie - straż pożarna

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.3/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo