Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Materiały partnera | piątek, 24 maj, 2019 |

Sale na konferencje dla dużej grupy osób w Poznaniu i Krakowie

Które sale konferencyjne w Poznaniu i Krakowie są największe – gdzie można zorganizować konferencję dla dużego grona uczestników? Dowiesz się tego z naszego artykułu – zapraszamy do lektury!

Zarówno Poznań, jak i Kraków to miasta, w których odbywają się liczne konferencje i innego rodzaju eventy biznesowe. Niejednokrotnie organizowane są one dla licznego grona uczestników, co wymaga odpowiedniego zaplecza – które zapewni odpowiednio dużo miejsca tak dla uczestników eventu, jak i pozwoli na zrealizowanie wszystkich założeń eventowych. Niestety, nie wszystkie obiekty konferencyjne posiadają odpowiednio duże sale konferencyjne. Gdzie szukać zatem przestrzeni konferencyjnej, organizując dużą konferencję w którymś z tych dwóch miast? Obiekty na duże eventy w innych miastach można znaleźć na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/.

Największe sale konferencyjne w Poznaniu – Galmour House

Wśród obiektów konferencyjnych w stolicy Wielkopolski, które posiadają odpowiednio duże sale konferencyjne na organizację eventu dla większej liczby gości, polecić można Glamour House. Jest to hotel położony niedaleko Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz blisko lotniska w Poznaniu. Centrum konferencyjne składa się z 7 nowoczesnych sal konferencyjnych – największa z nich pomieści 220 osób. Wszystkie sale konferencyjne w tym hotelu są odpowiednio wyposażone w najnowszej klasy sprzęt. Organizując tu konferencję, można skorzystać z zaplecza gastronomicznego, a także zadbać o relaks dla uczestników po zakończonych prelekcjach – w hotelowym spa.

Największe sale konferencyjne w Krakowie – Park Inn by Radisson Kraków Hotel

Hotel ten znajduje się w sercu Krakowa, w pobliżu Centrum Kongresowego ICE. Dzięki takiej lokalizacji mamy zapewniony szybki dojazd zarówno na lotnisko w podkrakowskich Balicach, jak i na dworzec PKP. W hotelu Park Inn by Radisson Kraków Hotel znajdziemy aż 11 sal konferencyjnych – największa z nich pomieści 500 osób. Oczywiście istnieje też możliwość, aby skorzystać z cateringu, m.in. w zakresie przerw kawowych czy lunchu. Wsparciem dla event managera, organizującego tu konferencje, będzie dedykowany koordynator eventów. W hotelu może przenocować 304 gości – do ich dyspozycji pozostają wygodne pokoje hotelowe.

Jeśli żaden z wymienionych obiektów nie spełnia Twoich oczekiwań odsyłamy na serwis http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/.

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: ,

Skomentuj