Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Ewa Kazimierska | czwartek, 28 lis, 2019 | 1 Komentarz

Szlachetna paczka dla Pani Danuty

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Już niebawem świąteczny klimat zagości u nas na dobre. Warto zatrzymać się na chwilę w życiowym biegu i pomyśleć o tych, dla których ten czas nie jest tak radosny a każdy dzień to walka o przetrwanie.

Szlachetna paczka

Nasza redakcja tym razem postanowiła przyłączyć się do świątecznego niesienia pomocy i wziąć udział w akcji Szlachetna Paczka. Co roku dzięki tej inicjatywie każdy może pomóc tym najbardziej potrzebującym. My zdecydowaliśmy się na zbiórkę dla Pani Danuty i jej rodziny.

Kilka lat temu u kobiety wykryto guzy mózgu. Mąż przejął większość obowiązków domowych. Na jego głowie spoczywa również utrzymanie rodziny. Posiadają piątkę dzieci a dochód na jednego członka rodziny po odliczeniu kosztów wynosi 148 zł. Są to kochający się ludzie, którzy mają wielką nadzieję na to, że będą mogli jeszcze cieszyć się zdrowiem i wspólnymi chwilami. Dzięki nam tegoroczne Święta mogą być dla nich wyjątkowe.

W chwili obecnej najbardziej potrzebne są ręczniki i pościel. Bardzo przydatny byłby również blender lub sokowirówka ponieważ Pani Danuta ma braki w uzębieniu i nie jest w stanie jeść twardych pokarmów. Zbieramy także tzw. żywność trwałą czyli herbata, kawa, mąka, makaron, kasza lub różnego rodzaju konserwy. Środki czystości są również bardzo mile widziane. Zbiórka prowadzona jest w naszej redakcji przez Ewę Kazimierską. Rzeczy prosimy przynosić po wcześniejszym skontaktowaniu się z nią najlepiej poprzez facebooka lub maila: ewa.kazimierska89@wp.pl. Zbiórka jest prowadzona do 6 grudnia (piątek) 2019r. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału. Pamiętajmy, dobro wraca!

Napisano przez Ewa Kazimierska opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Wasze komentarze (1)

  • Jp
    piątek, 29 lis, 2019, 13:56:48 |

    Super pomysł. Tak niewiele trzeba a jak bardzo pomoże to w codziennym funkcjonowaniu.

Skomentuj