Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 5 gru, 2019 | komentarze 3

Taekwondo Olimpijskie: Złotka z SP2

Mosina sportami walki stoi. Tatiana Tomczak i Faustyna Tomczak, uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie, zdobyły dwa złote medale podczas Międzynarodowego Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim Olsztyn CUP 2019.

Tatiana Tomczak – złoto w kategorii junior

Tatiana Tomczak jest uczennicą klasy 8 b, Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie, w miniony weekend w Olsztynie podczas Międzynarodowego Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim Olsztyn CUP 2019, zdobyła złoty medal w kategorii junior. Tatiana wygrała pewnie swoje wszystkie walki, pokonując zdecydowanie starsze przeciwniczki (Tatiana jest najmłodszym rocznikiem w swojej kategorii wiekowej, 14-16 lat ). Był to drugi start Tatiany w kategorii juniora i drugi raz stanęła podium. Tatiana trenuje Taekwondo Olimpijskie już od 10 lat, a od 4 regularnie zdobywa medale na Mistrzostwach Polski w swoich kategoriach wiekowych.

Tatiana Tomczak

Tatiana Tomczak

Faustyna Tomczak – złoto w kategorii młodzik

Złoto w kategorii młodzik zdobyła też Faustyna Tomczak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie, reprezentująca barwy klubu UKS Szakal Jeżyce. Faustyna stanęła na najwyższym stopniu podium w swojej kategorii wiekowej. Pewnie wygrała 3 walki, kolejno z reprezentantką Warszawy, Rosji i Krynicy Górskiej.

Faustyna Tomczak

Faustyna Tomczak

W turnieju wzięło udział ok 600 zawodników z 49 klubów z Polski, Litwy oraz Rosji. Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek biorących udział w turnieju.

źródło: Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (3)

 • Jp
  czwartek, 5 gru, 2019, 11:38:23 |

  Gratulacje dziewczyny. Oby tak dalej.

  • Jp
   czwartek, 5 gru, 2019, 11:40:00 |

   I oczywiście gratulacje dla Adriana.

 • Basza
  piątek, 6 gru, 2019, 0:36:59 |

  brawo Wy!

Skomentuj