Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 15 sty, 2019 | komentarze 3

Ten sezon jest nasz! – zwycięstwa mosińskiej drużyny futsalu

UKS Orlik Mosina – Red Devils Futsal Club Chojnice – transmisja 1/16 Pucharu Polski na żywo! https://www.youtube.com/chann…/UC4fqKDIIiCPZRjBQxVpJVNw/live

Ten sezon z pewnością należy do mosińskiej drużyny futsalu. Zespół z Mosiny stał się czołową drużyną II ligi i zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli. Drużyna awansowała też, po emocjonującym meczu do 1/16 Pucharu Polski, gdzie zmierzy się z czołowym zespołem z ekstraklasy. Przypomnijmy, że w swoim składzie ma m.in. byłych reprezentantów Polski z Danielem Lebiedzińskim, Łukaszem Pieczyńskim i Dariuszem Pieczyńskim na czele.

Przypomnijmy: Mosińska Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team rozpoczęła sezon sukcesem, wygrywając 10 listopada 2018 r. mecz z Berg Solutions Futsal Gostyń. Towarzyszyliśmy zawodnikom podczas meczu – emocje tamtego spotkania warte są przypomnienia – zobaczcie:

Relacja z meczu CRB Mrówka Mosina Futsal Team – Berg Solutions Futsal Gostyń

W sobotę, 22 grudnia 2018 r., zespół z Mosiny zagrał mecz finałowy wojewódzkiego Pucharu Polski w hali sportowej w Golinie, mierząc się z KKF Automobile Torino Konin. Mosińska drużyna zwyciężyła 4:2, wygrywając tym samym w wojewódzkim Pucharze Polski (więcej szczegółów na temat meczu znajdziecie w styczniowym wydaniu gazety – zapraszamy do lektury!).

po zwycięskim meczu w Golinie

6 stycznia 2019 r. „nasi” zagrali kolejny mecz – tym razem z KS Gniezno w 1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Zwyciężyli wynikiem 7:4 i tym samym awansowali do dalszej części rozgrywek. Relację możecie obejrzeć na naszym kanale YT:

Mecz CRB Mrówka Mosina Futsal Team z KS Gniezno – relacja:

13 stycznia 2019 r. odbył się kolejny mecz ligowy – Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team zagrała z KS Futsal Piła – tym razem była to pierwsza przegrana zespołu w tym sezonie, w dalszym ciągu jednak trwa walka o zwycięstwo w lidze oraz mecze w Pucharze Polski.

rozgrzewka przed meczem (fot. UKS Orlik)

Odbyło się już losowanie par 1/16 Pucharu Polski – mosińskiemu zespołowi przyjdzie się zmierzyć z ekstraklasowym zespołem Red Devils Futsal Club Chojnice. Mecze tej fazy PP zaplanowane są na 26-27 stycznia 2019 r. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do kibicowania – start w samo południe!

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (3)

 • Kacper
  wtorek, 15 sty, 2019, 20:53:54 |

  Brawo drużyna!!! Tylko zwycięstwo!

 • Piotr
  czwartek, 17 sty, 2019, 22:42:16 |

  Super się patrzy jak młodzi rozwijają swoje pasje. Brawa i gratulacje, pozostaje tylko wspierać i życzyć dalszych sukcesów! Sport to zdrowie, radość – endorfiny, dlatego należy go promować gdzie się tylko da :) Mam nadzieję, że ten rok przyniesie więcej zwycięstw, a co za tym idzie – motywujących artykułów.

 • Mieszkaniec
  czwartek, 24 sty, 2019, 20:26:47 |

  Jest jakaś opcja zapisu do takiej drużyny?? Bo przyznam, że z chęcią pomógłbym w zmaganiach.

Skomentuj