Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | sobota, 28 gru, 2019 | komentarze 2

Trwają poszukiwania 45-letniej kobiety [odnaleziona]

Aktualizacja: Jak informuje policja i rodzina zaginionej kobieta została odnaleziona w miejscowości oddalonej o 3-4 km, miała ze sobą dodatkową kurtkę i koc.

Zaginęła 45-letnia mieszkanka Nekli

„Zagrożenie dla życia/zdrowia, okolice Wrześni

Już 13 godzin trwają poszukiwania zaginionej 45 – latki z miejscowości Nekla. W poszukiwaniach udział bierze Sekcja Poszukiwawczo-Ratownicza Ochotniczej Straży Pożarnej w Mosinie.

Wczoraj, po godzinie 15:00 wyszła z domu i nie ma z nią żadnego kontaktu. Ubrana była w szarą długą kurtkę oraz czarne buty. Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania zaginionej prosimy o telefon do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 614375200 lub na numer alarmowy policji 997/112 lub numer alarmowy SIR 731 112 113.

Na miejscu obecna jest grupa poszukiwawcza Szukamy i Ratujemy oraz zastępy okolicznych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, policja oraz sekcja poszukiwawcza OSP Mosina. Od wczesnych godzin rannych na miejscu prowadzonych działań obecne jest też Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Szukamy i Ratujemy oraz dodatkowi ratownicy SIR.

W działaniach udział bierze około 80 osób, w tym strażacy, policjanci, 16 ratowników SIR, quady oraz psy ratownicze.

Trwają poszukiwania 45-letniej kobiety

Trwają poszukiwania 45-letniej kobiety – na miejscu ratownicy z sekcji poszukiwawczej OSP Mosina

Od wczesnych godzin porannych kontynuowana jest akcja poszukiwawcza mieszkanki naszej gminy. Uczestniczy w niej grupa kilkudziesięciu ochotników straży pożarnej, specjalistycznych grup poszukiwawczych oraz państwowych służb policji i straży. Na tę chwilę siły poszukiwawcze są wystarczające. Wszyscy oczekujemy dobrych wieści – poinformował burmistrz Wrześni Karol Balicki.

Trwają poszukiwania 45-letniej kobiety

Trwają poszukiwania 45-letniej kobiety – działania służb ratowniczych

Trwają poszukiwania 45-letniej kobiety

poszukiwania wymagają profesjonalnego sprzętu, odpowiedniej koordynacji działań i doświadczonych ludzi

Sekcja Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Mosina

Sekcja Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Mosina – logo

Aktualizacja godz. 19 05

Jak podają ratownicy z grupy Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski na dziś poszukiwania Pani Magdaleny w miejscowości Nekla zostają zakończone. W akcji brało udział ponad 80 osób. W wyznaczonych sektorach nie odnaleziono zaginionej kobiety. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i liczymy na to, że dalsze działania prowadzone na tym terenie przez służby przyniosą pozytywny skutek. W działaniach poza 16-stoma ratownikami Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Szukamy i Ratujemy udział wzięli: strażacy ochotnicy, policjanci, sekcja poszukiwawczo-ratownicza OSP Mosina z sonarem, quady oraz przewodnicy z psami.

Aktualizacja 19.12

Jak informuje policja i rodzina zaginionej: kobieta została odnaleziona w miejscowości oddalonej o 3-4 km, miała ze sobą dodatkową kurtkę i koc.

źródło: Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski

(temat aktualizowany na bieżąco)

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Nowy
    sobota, 28 gru, 2019, 17:34:15 |

    Mam nadzieję, że nic złego się nie stało.

  • niedziela, 29 gru, 2019, 19:44:41 |

    Aktualizacja: Jak informuje policja i rodzina zaginionej kobieta została odnaleziona w miejscowości oddalonej o 3-4 km, miała ze sobą dodatkową kurtkę i koc.

Skomentuj