Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 24 paź, 2019 | 1 Komentarz

Trwają przygotowania do sezonu

Zawodnicy z klubu UKS Orlik Mosina przygotowują się do rozpoczynającego sezonu II ligi futsalu. Czy będzie równie emocjonujący jak poprzedni?

Wygląda na to, że tak. Drużyna nie przespała bowiem  sezonu przygotowawczego. Nasi zawodnicy mocno trenują w nowej hali przy ulicy Krasickiego w Mosinie. Rozgrywają też mecze sparingowe:

Dzisiaj graliśmy sparing z pierwszoligowym KS FUTSAL Oborniki mecz zakończył się naszym zwycięstwem 7:6. Był to już trzeci mecz sparingowy w tym okresie przygotowawczym, a drugi z zespołem z Obornik (poprzedni przegraliśmy 6:1). Kolejną drużyną z którą trenowaliśmy był również pierwszoligowiec, KS GNIEZNO (3:3) – powiedział  kierownik drużyny Filip Gołembiewski.

Drużyna UKS Orlik Mosina, a właściwie CRB Grupa Mrówka MOSINA kolejny sparing rozegra w najbliższą sobotę tj. 26.10 o godz. 11:30. Nasz zespół będzie gościć w Hali przy ul. Krasickiego ekstraklasowca – zespół Red Dragons Pniewy.

UKS Orlik Mosina - przed sezonem

UKS Orlik Mosina – przed sezonem

Sezon ligowy rozpocznie się weekend 2-3 listopada. Nie bez znaczenia będzie Wasza liczna obecność na trybunach mosińskiego obiektu. Piłkarze liczą na wsparcie i doping.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Gość
    piątek, 25 paź, 2019, 8:14:54 |

    Trzymam Panowie kciuki za kolejny sezon.

Skomentuj