nowy id.3 elektryczny - salon Berdychowski Projekty mistrza mody na retrospektywnej wystawie w Starym Browarze w Poznaniu Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen
Redakcja GMP | środa, 11 gru, 2019 | komentarze 2

Ukryte skarby w Mosinie i okolicach

Jak poinformował Urząd Miejski w Mosinie i okolicach ekipa Telewizji Polskiej zrealizowała nagrania do programu Ukryte Skarby.

Piękna, bogata kulturowo i historycznie Polska to przewodni temat cyklu. Seria emitowana jest w soboty o godzinie 10 na TVP, a także dostępna w VOD. Twórcy zabierają widzów w podróże do miejsc niezwykłych, choć często zapomnianych, do zakątków, w których kształtowała się nasza państwowość i kultura.

W odcinku, obejmującym swoją tematyką gminę Mosina, dowiemy się więcej m.in o odkryciach archeologicznych w żwirowni w Krosinku, monetach 1 Mosin, historii Ludwikowa, Mosińskiej Kolei Drezynowej na Osową Górę, kamienicy z wieżyczką przy placu 20 października, trakcie prowadzącym z Poznania do Prus czy Wielkopolskim Parku Narodowym.

Link do odcinka w TVP VOD – tutaj.

źródło: Urząd Miejski w Mosinie, TVP

kipa telewizyjna nad Kanałem Mosińskim - Ukryte skarby

Ukryte skarby – ekipa telewizyjna nad Kanałem Mosińskim, w tle budynek z charakterystyczną wieżyczką fot. Urząd Miejski w Mosinie

Ukryte skarby - ekipa telewizyjna

prehistoryczne kości  – żwirownia w Krosinku fot. Urząd Miejski w Mosinie

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • alpc
    środa, 11 gru, 2019, 22:39:33 |

    Hahahahahahahihihahahihi, skarb, to niegospodarność,

  • Krzysztof
    niedziela, 29 gru, 2019, 11:29:02 |

    Super, że ktoś pomyślał aby nakręcić program o Mosinie. Sami nie doceniamy tego co mamy.

Skomentuj