Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Natalia Galus | poniedziałek, 11 mar, 2019 |

UKS Fighters Mosina z sukcesami!

W minioną sobotę odbyły się zawody Liga Taekwondo Wesołek w Kórniku. Na imprezie zameldowali się również nasi młodzi mieszkańcy, zrzeszeni przez UKS Fighters Mosina. 2 marca, podopieczni trenera Piotra Mikołajczaka parokrotnie pojawiali się na podium!

Dla młodych mieszkańców Mosiny, zawody zakończyły się ogromnym sukcesem. Zdobiliśmy medale dzięki takim młodym sportowcom jak: Alicja Szymandera (brąz i srebro), Wiktoria Wośkowiak (srebro), Wojtciech Szymandera (złoto), czy Oskar Napierała (złoto). Redakcja pragnie złożyć ogromne gratulacje i słowa uznania zarówno dla trenera, jak i jego ciężko pracujących podopiecznych. Jak widać, UKS Fighters Mosina w pocie czoła doszkala swoje umiejętności, które podczas udziału w zawodach owocują w postaci zdobytych medali. Oby tak dalej!

Klub i miasto reprezentowało 12 zawodników w różnym wieku i specjalności. Młodym sportowcom życzymy nieograniczonych pokładów motywacji i chęci do treningów oraz wielu okazji do zademonstrowania swoich umiejętności w najlepszej formie!

UKS Fighters Mosina z sukcesami! mosina.pl

mosina.pl

mosina.pl

mosina.pl

Napisano przez Natalia Galus opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Skomentuj