Black Friday - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Redakcja GMP | wtorek, 21 maj, 2019 |

⚠️ Wypadek na A2 (pomiędzy węzłami Luboń – Krzesiny) – korki!

Autostrada A2 zablokowana po wypadku dwóch TIR-ów. Tworzą się olbrzymie korki. Na miejscu pracują służby. Samochody jadące w stronę Świecka mogą się poruszać tylko pasem awaryjnym.

Wypadek miał miejsce dzisiaj (21.05) około południa na trasie w kierunku Świecka, pomiędzy węzłami Poznań Krzesiny i Poznań Luboń. Jak informuje serwis Moto Sygnały nastąpiła kumulacja utrudnień:

– Najpierw była awaria tira na 165 km, potem jak zaczął tworzyć się korek jeden tir uderzył w tył drugiego. 1 osoba poszkodowana. Autostrada na 168 km w stronę Świecka jest zablokowana. Utrudnienia na wiele godzin…Fajnie się zapowiada popołudnie w tym rejonie. – podaję redaktorzy serwisu Moto Sygnały.

Do wypadku doszło na 168 kilometrze autostrady w kierunku Świecka. W tej chwili droga jest zablokowana. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Kierowca jednego z nich jest obecnie opatrywany przez załogę pogotowia ratunkowego. Kabina jednej z ciężarówek jest mocno zniszczona, prawdopodobnie konieczne będzie użycie holownika. Niestety to oznacza, że utrudnienia jeszcze tu potrwają – powiedział dyżurny Autostrady Wielkopolskiej

Jak radzą służby zalecane jest omijanie tego odcinka autostrady i korzystanie tras alternatywnych. Autostrada może być zablokowana jeszcze kilka godzin.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 5)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo