Wypadek w Puszczykowie

Kolejny wypadek (25.11) do jakiego doszło dzisiaj o godz. 20:00 w Puszczykowie przy ulicy Wysokiej/Jarosławskiej. W tej chwili udzielana jest pomoc przez Ratowników z OSP Mosina, którzy razem z kolegami z PSP pracują równolegle przy dwóch groźnych wypadkach.

Jak informują strażacy z OSP Mosina:

Godz. 20.00, wypadek w Puszczykowie, ulica Wysoka/Jarosławska. Poszkodowana jedna osoba. Występują utrudnienia. Ruch odbywa się wahadłowo. – poinformowali strażacy z OSP Mosina

W akcji uczestniczą również strażacy z OSP Puszczykowo.

Wypadek Puszczykowo ul Wysoka a Jarosławska
Wypadek Puszczykowo ul Wysoka a Jarosławska – fot. OSP Mosina
Wypadek Puszczykowo ul Wysoka a Jarosławska
fot. OSP Mosina
Wypadek Puszczykowo ul Wysoka a Jarosławska
fot. OSP Mosina
Wypadek Puszczykowo ul Wysoka a Jarosławska
fot. OSP Mosina

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Skutki pożaru samochodu dostawczego w Rogalinku

Pożar busa w Rogalinku

Nad ranem w Rogalinku doszło do pożaru samochodu dostawczego. Na miejsce skierowano strażaków z Puszczykowa …

8 komentarzy

  1. Czy to jest jakieś fatum dzisiaj z wypadkami?

  2. Jedno jest pewne – jadąc tym przecudownym Kaudi z dwiema rurrrami, kierowca czuł się jakby panem wiejskiej drogi.

  3. Strażak na 1 zdjęciu super pozuje do zdjęcia;)

  4. W tym rzecz, że mam ponad 200koni i jedną ale męską rure :-D i na pewno ilość rurek nie zastąpi mózgu.

  5. Lepsza furmanka (w zasadzie z jedną rurką) niż kaudi z dwiema :-)

Dodaj komentarz