Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 18 lis, 2019 | komentarze 2

Zaginęła 13-latka ze Stęszewa – trwają poszukiwania [odnaleziona]

Dzisiaj (18 listopada) zaginęła 13-letnia mieszkanka Stęszewa. Dziewczynka nie dotarła do szkoły, znaleziono jej plecak. Ubrana w zieloną kurtkę i różową czapkę. Rodzina 13-latki oraz policja proszą o pomoc wszystkich, którzy mogli ją widzieć.

Aktualizacja: Dziewczynka została odnaleziona! Jest cała i zdrowa.

Zaginiona

W Stęszewie zaginęła 13-letnia Martyna, która dzisiaj nie dotarła do szkoły. Wiadomo, że znaleziono jej plecak. W domu zostawiła telefon komórkowy. Poszukiwania prowadzi policja, a rodzina dziewczynki prosi o pomoc:

– Prosimy o pomoc. Moja chrześnica nie dotarła dziś do szkoły, do tej pory nie mamy z nią kontaktu. Jeśli ktoś kojarzy, widział gdzie szła proszę o kontakt. Jesteśmy zdruzgotani. Ubrana była w zieloną kurtkę i różową czapkę. Mieszka w Stęszewie. Ma 13 lat – napisała matka chrzestna dziewczynki.

– Niedaleko miejsca zamieszkania 13-latki znaleziono jej plecak z przyborami szkolnymi. Leżał na ulicy. Bierzemy pod uwagę różne scenariusze, mamy jednak nadzieję, że dziewczynka odnajdzie się cała i zdrowa. – powiedział podkom. Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Jeśli ktoś widział zaginioną lub ma informacje na temat miejsca jej pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112.

zaginiona odnaleziona

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • poniedziałek, 18 lis, 2019, 17:54:13 |

    Aktualizacja: Jak poinformował Andrzej Borowiak, Rzecznik Prasowy Policji w Poznaniu dziewczynka została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.

  • Kada
    poniedziałek, 18 lis, 2019, 18:04:21 |

    Najważniejsze że się odnalazła cała i zdrowa.

Skomentuj