Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 7 sty, 2020 | 1 Komentarz

Program 28 Finału WOŚP w Mosinie i Puszczykowie

Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia 2020 odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Przedstawiamy program, jaki przygotowały dla nas lokalne sztaby z Puszczykowa oraz Mosiny.

Już w niedzielę wolontariusze zarówno w całej Polsce jak i w gminie Mosina i Puszczykowie ruszą ulicami wiosek, miast i miasteczek.

28 Finał WOŚP 2020

28 Finał WOŚP 2020

Najogólniej mówiąc – zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Mosina – program WOŚP 2020

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Mosinie rozpocznie się w niedzielę 12 stycznia w Mosińskim Ośrodku Kultury przy ulicy Dworcowej, gdzie nastąpi otwarcie sztabu i odprawa wolontariuszy. Organizatorzy przygotowali dla nas w tym roku wiele ciekawych atrakcji:

28 Finał WOŚP - program

28 Finał WOŚP – program

Puszczykowo – program WOŚP 2020

Wiele interesujących atrakcji przygotowano również w Puszczykowie. Tutaj imprezy rozpoczną się o godz. 12 30 przy Hali Widowiskowo – Sportowej na ul. Podgórnej 21.

28 Finał WOŚP w Puszczykowie - program

28 Finał WOŚP w Puszczykowie – program

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Kada
    wtorek, 7 sty, 2020, 13:10:46 |

    WOŚP to wspaniała sprawa, oby trwała jak najdłużej.

Skomentuj