Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 11 sie, 2020 | 1 Komentarz

Budujemy Mosty

„- Wiesz, czego nam trzeba? – Potrzebne nam jest jakieś miejsce – powiedziała. – Tylko dla nas dwojga. To by była nasza tajemnica, o której nigdy nie powiedzielibyśmy nikomu. To mógłby być nasz tajemniczy kraj – ciągnęła – a ty i ja bylibyśmy jego jedynymi władcami. Jej słowa poruszyły go. Chciałby być władcą czegoś. Nawet czegoś, co nie jest prawdziwe. – A gdzie by to było? – W lesie. Tam nikt by nie przychodził i nam nie przeszkadzał – to będzie druga Narnia, do której można się dostać jedynie za pomocą tej oto zaczarowanej liny. Musimy zaraz znaleźć odpowiednie miejsce na nasz zamek. Naszą Terabithię” (fragm. Most to Terabithii – Katherine Paterson)

Na podstawie przygód Lessle i Jessa nakręcono wzruszający film mówiący o wielkiej przyjaźni, otwartości i ponadczasowych wartościach. Nam historia posłużyła za bazę tegorocznych letnich spotkań z dziećmi.

Projekt „Most do Wiórka”

Tam lina była mostem do lepszego świata u nas symbolem łączącym dwa brzegi z założeniem, że na jej końcu jest druga strona, która może odmienić życie każdego człowieka bez wyjątku.

Projekt „Most do Wiórka”

Dzisiaj w Wiórku odbędzie się Pokaz Finałowy jako podsumowanie 14 dniowej wycieczki po świecie wyobraźni.

W środę 12.08.2020 o godzinie 17.00 przez stronę www.gib.org.pl gorąco ZAPRASZAMY do włączenia się we wspólne oglądanie premiery filmu powstałego podczas twórczych spotkań.

Projekt „Most do Wiórka”

Dowiesz się nie tylko jak zbudować most ale i skąd wzięły się tajemnicze kolorowe kartki przywieszone na drzewach w parku ptasim.
Będzie ciekawie i z pewnością inaczej niż myślisz…

Projekt „Most do Wiórka”

Projekt „Most do Wiórka” realizowany w partnerstwie stowarzyszeń Grupy Inicjatywnej Baranówko i Wiejskiego Stowarzyszenia Integracyjnego WIESTIN w ramach programu Lato w teatrze+, Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie finansowany ze środków MKIDN.

Projekt „Most do Wiórka” PLAKAT

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Anna
    piątek, 14 sie, 2020, 23:00:27 |

    A może coś o prawdziwych mostach
    ten w Rogalinku 2 lata !!! remontu ,a co z tym w Czapurach ???

Skomentuj