Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Paulina Korytowska | poniedziałek, 7 gru, 2020 | komentarze 2

Otwarcie Centrum Handlowego Łęczyca

O inwestycji realizowanej w Łęczycy (przy drodze wojewódzkiej nr 430, łączącej Poznań z Puszczykowem i Mosiną), polegającej na budowie Centrum Handlowego pisaliśmy przed kilkoma miesiącami na łamach wydania papierowego.

W budynku zlokalizowanym przy ul. Poznańskiej 29 mieści się łącznie 19 lokali handlowych, do których wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz. Każdy z nich posiada bowiem własne, osobne wejście. Z początkiem listopada otwartych zostało jedynie kilka z nich m.in.: Tradycyjna Piekarnia Oskroba, Baczer wyroby włoskie, Zakłady Mięsne Mielczarek, Euromed sklep rehabilitacyjno – medyczny i delikatesy Kuchnie Świata. Z racji tego, że z oferty handlowo – usługowej galerii będą mogli korzystać nie tylko mieszkańcy Łęczycy, ale również pobliskiego Lubonia, Puszczykowa czy Mosiny, postanowiliśmy pokrótce opisać, co mają nam do zaoferowania poszczególne punkty.

Piekarnia Oskroba – oferuje klientom chleby na zakwasie, ciepłe przekąski, ciasta i torty na zamówienie. Zapraszamy od pn. do pt. w godzinach 6.30–19, sob. 6.30–17. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej www.oskroba.pl.

Baczer delikatesy włoskie – oferuje smakoszom produkty prosto z Włoch: szynki dojrzewające Prosciutto (od 12 do 30 miesięcy dojrzewania), salami, szynki gotowane z truflą oraz bez trufli, sery (kozie, owcze, krowie, bawole), sery świeże (Mozzarella di bufala, Burrata, Straciatella), makarony i wiele innych. Punkt czynny jest od wt. do pt. w godzinach 11 – 18, sob. 8 – 15 . Telefon do lokalu: 517 816 203. Więcej informacji zamieszczono na stronie internetowej www.baczer.pl.

Zakłady Mięsne Mielczarek – wielkopolski producent wędlin według tradycyjnych receptur, oferujący świeże mięso, wędliny i drób oraz wyroby garmażeryjne. Sklep czynny jest w poniedziałki w godzinach 9 – 19, wtorek – piątek 8 – 20, sobota 7 – 15. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.zmmielczarek.pl.

Euromed sklep rehabilitacyjno – medyczny – zapewnia największy wybór sprzętu ortopedycznego i środków pomocniczych, oferując możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, fachową pomoc i doradztwo. Punkt ma podpisaną umowę z NFZ. Zapraszamy od pn. do pt w godzinach 11 – 18, sob. 9 – 13. Kontakt 791 525 500, www.euromed–sklep.pl.

Delikatesy Kuchnie Świata oferują ponad tysiąc produktów. Klienci mają możliwość zakupu towarów z najdalszych zakątków świata m.in. Japonii, Tajlandii, Chin, USA oraz Europy m.in.: Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Włoch oraz Słowenii. Produkty są sprowadzane bezpośrednio od producentów. W stałej ofercie są produkty do przygotowania sushi, przyprawy, oleje, produkty mrożone, bezglutenowe oraz słodycze i napoje. W środy dostarczane będą świeże ryby i owoce morza. Niebawem oferta wzbogacona zostanie o japońskie wina i piwa. Personel doradzi w wyborze najlepszej oferty, zrealizuje zamówienie specjalne i sprowadzi na życzenie Klienta ryby z łowisk całego świata. Punkt czynny jest od pn. do sob. w godzinach 10 – 20. Kontakt 570 031 317.

O otwarciu się w tym miejscu kolejnych punktów będziemy Państwa informowali na łamach naszej gazety.

Paulina Korytowska

Centrum Handlowe Łęczyca - Mielczarek Zakłady Mięsne

Centrum Handlowe Łęczyca – Mielczarek Zakłady Mięsne

Centrum Handlowe Łęczyca - piekarnia OSKROBA

Centrum Handlowe Łęczyca – piekarnia OSKROBA

Centrum Handlowe Łęczyca - KUCHNIE ŚWIATA

Centrum Handlowe Łęczyca – KUCHNIE ŚWIATA

Centrum Handlowe Łęczyca - sklep rehabilitacyjno – medyczny EUROMED

Centrum Handlowe Łęczyca – sklep rehabilitacyjno – medyczny EUROMED

Centrum Handlowe Łęczyca - wyroby włoskie Baczer

Centrum Handlowe Łęczyca – wyroby włoskie Baczer

Aranżacja Centrum Handlowego w Łęczycy

Aranżacja Centrum Handlowego w Łęczycy

Paulina Korytowska

Akwizytorka i dziennikarka Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

Wasze komentarze (2)

 • Badger
  poniedziałek, 7 gru, 2020, 14:52:08 |

  Baczer? Prawie jak badger :)

  Baczer baczer baczer…

  https://youtu.be/EIyixC9NsLI

  :D

  PS. Fajnie że powstało, oby tylko nie piętrzyło korków na i tak zakorkowanej już trasie :)

  Szosa poznańska do przebudowy?

 • J.
  poniedziałek, 7 gru, 2020, 17:48:46 |

  Czyli Łeczyca umie biznes robić a w Mosinie nie ma nawet stacji paliw z myjnia automatyczną, mimo że wiele koncernów i form prywatnych się starało. Nie bo nie. Za mało w łapę chyba dawali.

Skomentuj