Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Wojtek Pierzchalski | poniedziałek, 26 paź, 2020 | komentarze 2

Chodził z maczetą po Mosinie. Sprawą zajmie się policja

W sobotę opublikowaliśmy szokujące nagranie nadesłane przez czytelnika. Widać na nim jak mężczyzna wychodzi z samochodu z kilkunasto-centymetrowym nożem i grozi nim innemu kierowcy. Sprawie przyjrzy się policja.

Czytelnik w sobotę przysłał do redakcji nagranie z ul. Budzyńskiej w Mosinie.Jestem osoba postronną, ale bez przesady, żeby takie rzeczy się działy – mówi. Udało nam się porozmawiać z Patrycją, która była świadkiem zdarzenia. Bardzo się z mamą wystraszyłyśmy, równie dobrze by mogło trafić na nas. Nie wiadomo, jak to by się skończyło, gdyby nie było świadków – powiedziała nam kobieta. Nagranie pokazaliśmy funkcjonariuszom policji.

Na podstawie nadesłanego nagrania możemy stwierdzić, że doszło do naruszenia przepisów kodeksu wykroczeń mówi nam Dominika Pupkowska-Bral z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. Dodaje, że sprawa została przekazana funkcjonariuszom z Mosiny. Policjanci będą sprawdzać, czy mogło dojść do popełnienia przestępstwa.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.8/10 (Głosujących: 5)

Wasze komentarze (2)

 • Gość
  wtorek, 27 paź, 2020, 1:29:43 |

  Kto takie indywiduum wychował ? Czy też wpływ substancji psychoaktywnych ?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +6 (Głosujących: 6)
  • Jerzy
   wtorek, 27 paź, 2020, 5:19:53 |

   Demokracja !?

   VA:F [1.9.22_1171]
   Popularność: 0 (Głosujących: 6)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo