Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Wojtek Pierzchalski | poniedziałek, 26 paź, 2020 | komentarze 2

Chodził z maczetą po Mosinie. Sprawą zajmie się policja

W sobotę opublikowaliśmy szokujące nagranie nadesłane przez czytelnika. Widać na nim jak mężczyzna wychodzi z samochodu z kilkunasto-centymetrowym nożem i grozi nim innemu kierowcy. Sprawie przyjrzy się policja.

Czytelnik w sobotę przysłał do redakcji nagranie z ul. Budzyńskiej w Mosinie.Jestem osoba postronną, ale bez przesady, żeby takie rzeczy się działy – mówi. Udało nam się porozmawiać z Patrycją, która była świadkiem zdarzenia. Bardzo się z mamą wystraszyłyśmy, równie dobrze by mogło trafić na nas. Nie wiadomo, jak to by się skończyło, gdyby nie było świadków – powiedziała nam kobieta. Nagranie pokazaliśmy funkcjonariuszom policji.

Na podstawie nadesłanego nagrania możemy stwierdzić, że doszło do naruszenia przepisów kodeksu wykroczeń mówi nam Dominika Pupkowska-Bral z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. Dodaje, że sprawa została przekazana funkcjonariuszom z Mosiny. Policjanci będą sprawdzać, czy mogło dojść do popełnienia przestępstwa.

Napisano przez Wojtek Pierzchalski opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Wasze komentarze (2)

 • Gość
  wtorek, 27 paź, 2020, 1:29:43 |

  Kto takie indywiduum wychował ? Czy też wpływ substancji psychoaktywnych ?

  • Jerzy
   wtorek, 27 paź, 2020, 5:19:53 |

   Demokracja !?

   1
   1

Skomentuj