T-Roc Salon VW Berdychowski Stary Browar - dziecięca radość na święta
Redakcja GMP | niedziela, 26 lip, 2020 |

Czy w Szczecinie można wypożyczyć samochód bez kaucji?

Poszukując wypożyczalni samochodów w Szczecinie, chcemy uniknąć niepotrzebnych kosztów i formalności. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest wybór firmy, która nie wymaga kaucji.

Czym jest kaucja za wynajem auta?

Wiele wypożyczalni wymaga od klientów wpłaty kaucji. Jest to zabezpieczenie, z którego pokrywane są koszty uszkodzenia samochodu, które nie są objęte ubezpieczeniem, koszty myjni oraz tankowania samochodu. Zazwyczaj wypożyczalnie zabezpieczają kaucję na karcie kredytowej klienta. Określona umową kwota zostaje zablokowana, aż do zwrotu samochodu. Niektóre firmy zgadzają się na wpłatę kaucji w gotówce. Dla klienta konieczność uiszczenia tej opłaty nie jest sytuacją komfortową.

Woman renting a car

Czy w Szczecinie można wypożyczyć samochód bez kaucji?

Wynajem auta w Szczecinie bez kaucji

Rozwiązaniem upraszczającym formalności i ułatwiającym wynajem jest znalezienie takiej wypożyczalni, która nie wymaga kaucji. Już na terenie portu lotniczego w Szczecinie można znaleźć firmę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. W carfree.pl wynajem krótkoterminowy nie wymaga takiego zabezpieczenia. Auto można zarezerwować on-line, od razu poznając wszystkie koszty. To doskonałe rozwiązanie dla osób przylatujących do miasta, które chcą wynająć samochód szybko, wygodnie i tanio. Bez ukrytych opłat i niespodzianek. Osoby poszukujące wypożyczalni z pewnością zainteresuje artykuł pt.: „Jakie samochody znaleźć można w ofercie polskich wypożyczalni?”.

Niezbędne formalności

Klient wypożyczalni musi okazać się dowodem osobistym lub paszportem, potwierdzającym jego tożsamość. Większość wypożyczalni ma ustaloną granicę wieku, od której można skorzystać z ich usług. Kolejnym niezbędnym dokumentem jest czynne od co najmniej roku prawo jazdy. Przy odbiorze podpisuje się protokół odbioru auta. Należy zgłosić do niego wszystkie widoczne wady i usterki. Dopełnieniem formalności jest podpisanie umowy najmu. Bardzo ważne jest jej dokładne przeczytanie, by uniknąć niespodzianek, takich jak np. limit kilometrów.

W Szczecinie można wynająć auto bez kaucji. Wystarczy wybrać firmę, która zapewnia najwyższą jakość usług i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, upraszczając i ułatwiając procedury.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj