Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | środa, 25 mar, 2020 |

Husse – z miłości do zwierząt

Nie ulega wątpliwości, że każdy właściciel psa lub kota kocha swojego pupila i dba o niego najlepiej, jak potrafi. Troszcząc się o zwierzęta, coraz większą wagę przywiązujemy do sposobu ich żywienia i jakości pokarmu, które im podajemy. Obecnie rynek oferuje ogromne ilości różnego rodzaju karm i niełatwo zdecydować, którą z nich wybrać.

Istnieje jednak producent, który proponuje nie tylko wysokiej jakości pokarm, ale także kompleksowe doradztwo, opiekę i pomoc w zakresie żywienia zwierząt, a przy tym – dostarcza to wszystko bezpośrednio do domu klienta! Szanowni Państwo, poznajcie Husse!

 wysokiej jakości sucha i mokra karma oraz kosmetyki i drobne smakołyki dla psów i kotów

wysokiej jakości sucha i mokra karma oraz kosmetyki i drobne smakołyki dla psów i kotów

Szwedzka jakość z pasją

Husse to szwedzki producent wysokiej jakości suchej i mokrej karmy oraz kosmetyków i drobnych smakołyków dla psów i kotów. Firma Husse została założona w Sztokholmie w 1987 roku przez Toma Eliassona, a jej głównym celem jest od początku promowanie zdrowego stylu życia zwierząt. W 1993 roku firma rozpoczęła ekspansję na terenie Skandynawii, a 3 lata później rozszerzyła działalność na inne rynki europejskie oraz Amerykę Środkową i Południową. W 2008 roku firma rozpoczęła sprzedaż produktów na terenie Polski. Obecnie Husse posiada sieć ponad 1300 franczyzobiorców i dystrybutorów, głównie na terenie Europy. W 2019 roku w Polsce działało 50 franczyzobiorców i ponad 150 dystrybutorów. Firmę tworzą i reprezentują ludzie z pasją, kochający zwierzęta i troszczący się o ich zdrowie.

Najwyższej jakości produkty

Proces produkcji karm Husse oparty jest na tradycyjnych, skandynawskich recepturach, opracowanych ze szczególną starannością przez lekarzy weterynarii i dietetyków. Wszystkie produkty wytwarzane są wyłącznie ze starannie dobranych, wysokiej jakości, łatwostrawnych składników, które kupowane są tylko od sprawdzonych, dbających o środowisko dostawców.

Bezpośrednia dostawa do klienta

Husse to nie tylko produkt, to przede wszystkim usługa dostawy karmy do Klienta. Konsultanci Husse z pasją pomagają dobrać odpowiednią karmę dla każdego zwierzęcia w zależności od jego wieku, rasy czy wagi, a także z uwzględnieniem specjalnych wymogów żywieniowych. Dzięki tej usłudze klient nie musi nosić ciężkich worków z karmą ani tracić czasu na zakupy w tradycyjnych sklepach. Wystarczy złożyć zamówienie, a Konsultant Husse skontaktuje się z klientem, uzgodni sposób płatności i godzinę dostawy zamówienia.

husse

Przeszkoleni sprzedawcy

Znalezienie odpowiedniej karmy dla psa czy kota nie zawsze jest łatwe. Produkty Husse są dostępne wyłącznie u lokalnych dystrybutorów, którzy są przeszkoleni z zasad żywienia psów i kotów. Dzięki temu karma dla psa lub karma dla kota jest dobierana indywidualnie dla każdego pupila. Dystrybutor doradzi również w przypadku wątpliwości w doborze karmy i pomoże wybrać odpowiednią dla zwierzęcia opcję. Klient ma także możliwość otrzymania bezpłatnej próbki karmy, dzięki czemu może bezpiecznie sprawdzić, jak jego pupil zareaguje na nowe pożywienie. Husse gwarantuje również stały kontakt z dostawcą, który chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości oraz odpowie na pojawiające się pytania, szukając dla klienta najlepszego rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.husse.pl lub zadzwoń: 573-091-475 .

Uwaga, teraz dodatkowa niespodzianka dla naszych Czytelników: pierwsze dwadzieścia osób przy zamówieniu karmy otrzyma firmowy pojemnik z woreczkami na psie odchody :) Zapraszamy!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 4)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo