Kolizja TIR-ów przed Żabinkiem

Jak poinformowali strażacy z OSP Mosina, w lesie przed Żabinkiem, na trasie Mosina – Śrem miała miejsce kolizja dwóch samochodów ciężarowych. Są utrudnienia w ruchu. Na szczęście w zdarzeniu tym nikt nie ucierpiał.

Kolizja dwóch samochodów ciężarowych przed Żabinkiem w lesie. Brak osób poszkodowanych. Na miejscu Jrg-9, OSP Mosina, Policja. Utrudnienia w ruchu. Proszę zachować ostrożność – poinformowali strażacy z OSP Mosina.

Kolizja dwóch samochodów ciężarowych w lesie przed Żabinkiem
Kolizja dwóch samochodów ciężarowych w lesie przed Żabinkiem fot. OSP Mosina
Kolizja dwóch samochodów ciężarowych w lesie przed Żabinkiem
Kolizja dwóch samochodów ciężarowych w lesie przed Żabinkiem fot. OSP Mosina
Kolizja dwóch samochodów ciężarowych w lesie przed Żabinkiem
Kolizja dwóch samochodów ciężarowych w lesie przed Żabinkiem fot. OSP Mosina

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Według śledczych produkcja była prowadzona w sposób ciągły i zorganizowany

Pięć osób zatrzymanych po akcji CBŚP w Mosinie. Miliony papierosów dziennie [wideo]

Nielegalna linia produkcyjna służąca do wytwarzania półproduktów wykorzystywanych przy produkcji papierosów została zlikwidowana na terenie …

8 komentarzy

  1. Najważniejsze że nikomu nic się nie stało.

  2. Szybko piszcie nagonkę na burmistrza, urząd, całą radę miejską i jeszcze nie wiadomo kogo, bo na tej ulicy nie ma progów zwalniajacych, a dochodzi do wypadków, to na pewno wina urzędników, na pewno!

  3. No to sie mistrz kierownicy piotrk nie popisał

  4. Zdecydowanie powinny być tam progi zwalniąjace co 50 m i ograniczenie prędkości do 20 km/h, a co 100 m szlaban ;)

  5. Prawda jest niestety taka, że gdyby ludzie jeździli z rozsądkiem żadne progi i ograniczenia nie były by potrzebne ale ludzie mają zdecydowanie za niska kulturę jazdy. Wtedy właśnie muszą być wprowadzane ograniczenia na drogach, bo bez nich byłoby jeszcze więcej wypadków.

  6. Łyse laki i zero umiejętności.

    Tylko progi pomogą, tak jak od kilku dni na Strzeleckiej. Teraz spokojnie podczas jazdy mogę czytać gazete i pić kawę… a wszystko to dzięki dwóm debilom którzy rozwalili sie w ciągu roku w iście debilny sposób. Bravo, bravo!!!

Dodaj komentarz