Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 16 mar, 2020 |

Komunikat Burmistrza miasta Puszczykowa

Szanowni Mieszkańcy! Drodzy Puszczykowianie!

Zagrożenie epidemiologiczne w bezpośredni sposób dotyka nas wszystkich.

Tymczasowej zmianie ulega nasze funkcjonowanie w życiu codziennym, wiele firm i instytucji rezygnuje z form bezpośredniego kontaktu, w celu zminimalizowania zagrożenia potencjalnym zakażeniem.

Dlatego też jeszcze raz apeluję o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim w Puszczykowie oraz innych instytucjach użyteczności publicznej. Z uwagi na zaistniałą sytuację prosimy o składanie dokumentów drogą elektroniczną: poprzez e-maile lub platformę ePUAP. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, proszę kierować je na adres poczty elektronicznej: um@puszczykowo.pl oraz kontaktować się telefonicznie z pracownikami Urzędu.

Na naszej stronie internetowej, w specjalnie utworzonej zakładce, znajdziecie Państwo wiadomości związane z funkcjonowaniem poszczególnych instytucji w związku z epidemią koronawirusa. Znajdują się tam m.in.: informacje dla przedsiębiorców, Seniorów, rodziców, a także komunikaty dotyczące ograniczenia funkcjonowania niektórych instytucji, czy przedsiębiorstw.

Zdaję sobie sprawę, że jest to czas wyjątkowo trudny, ale chciałbym również bardzo podziękować wszystkim mieszkańcom Puszczykowa, którzy przestrzegają zaleceń związanych z pozostawaniem w domach. W tej wyjątkowej sytuacji, kluczowe jest zrozumienie wagi problemu i możliwych konsekwencji związanych z rozwojem zagrożenia epidemiologicznego. Dlatego też jeszcze raz dziękuję za postawę i zrozumienie! Najważniejsze jest bowiem nasze wspólne dobro i bezpieczeństwo!

Andrzej Balcerek
Burmistrz Miasta Puszczykowa

Komunikat Burmistrza miasta Puszczykowa

Komunikat Burmistrza miasta Puszczykowa

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj