Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 29 gru, 2020 |

Kórnik: Z eskortą policji do porodu

Był piątek, 18 grudnia, godz. 17.30. Do Komisariatu Policji w Kórniku podjechał samochód z którego wybiegała kobieta informując, że w aucie jest jej szwagierka, u której rozpoczął się poród.

Kobiety, wraz z mężem rodzącej próbowały dostać się do szpitala na Polną w Poznaniu. Przejechali już ponad 20 km i mieli wrażenie, że mogą nie zdążyć na czas. Okazało się, że maluch postanowił wyjść na świat przed planowanym terminem porodu, a wszystkie karetki w miejscowości z której wyruszyli, były zajęte. Słysząc to, policjant z Ogniwa Kryminalnego natychmiast wsiadł w radiowóz i przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych podjął szybki i bezpieczny pilotaż rodziny do szpitala, gdzie kobiecie została udzielona pomoc medyczna. Jak się dowiedzieliśmy, po 20 min na świat przyszedł Sebastian. Jeszcze tego samego wieczoru, świeżo upieczony tata przyjechał do komisariatu, żeby osobiście podziękować policjantowi. Mamy nadzieje, że jak syn dorośnie, rodzice opowiedzą mu tę historię.

źródło: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 4)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo