Black Friday - Stary Browar Poznań Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | środa, 15 kw., 2020 |

Maseczki dla mieszkańców gminy Mosina

Jak podaje Urząd Miejski w Mosinie mieszkańcy zaopatrzeni będą w maseczki wielokrotnego użytku, które zostały zakupione przez Gminę Mosina. Maseczki dotrą do wszystkich mieszkańców, którzy złożyli deklaracje śmieciowe.

Maseczki dla mieszkańców

Urząd Miejski przygotowuje dystrybucję masek dla mieszkańców naszej gminy – Od jutra mamy wszyscy obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscu publicznym. Zakupiliśmy maseczki dla naszych mieszkańców, które obecnie są konfekcjonowane. Taką maseczkę otrzyma każdy mieszkaniec Gminy Mosina. Maseczki wykonane są z przędzy antybakteryjnej z jonami srebra i są wielokrotnego użytku. Do maseczek, które dostarczone zostaną do każdego gospodarstwa domowego, dołączona jest instrukcja, jak z nich korzystać. – informuje Urząd Miejski w Mosinie.

maseczki dla mieszkańców gminy Mosina3

– Maseczki dla mieszkańców Gminy Mosina będą dystrybuowane na terenie wszystkich sołectw i wszystkich mosińskich, z pomocą sołtysów, rad sołeckich, przewodniczących zarządów osiedli i ich zarządów, strażaków OSP, jak również pracowników samorządowych. Zaczynamy od dzisiaj i będziemy się starali skończyć dystrybucję w weekend. – dodają urzędnicy.

maseczki dla mieszkańców gminy Mosina

Dzisiaj rozdano kolejną partię maseczek ochronnych w Puszczykowie. Do seniorów trafiło ich około 600. Urząd zapowiada, że zamówione są kolejne. Zakup masek ma związek z wprowadzonym obowiązkiem zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych. Przepisy wchodzą jutro, 16 kwietnia. Niektóre samorządy postanowiły już zaopatrzyć mieszkańców w maseczki.

źródło, zdjęcia: Urząd Miejski w Mosinie

maseczki dla mieszkańców gminy Mosina

Elegant z Mosiny - maseczka, maska

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo