Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 29 wrz, 2020 | komentarzy 41

Jan Gurgun. Nowy prezes ZUK i PUK

Rady nadzorcze Zakładu Usług Komunalnych (ZUK) i Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych (PUK) dokonały wyboru prezesa zarządu w obu spółkach. Co wiemy o nowym prezesie?

Nabór na stanowisko prezesa ZUK i PUK

Stanowisko prezesa ZUK oraz PUK cieszyło się w bardzo dużym zainteresowaniem wśród aplikantów. Na funkcję prezesa ZUK ubiegało się ponad 30 osób, prezesem PUK chciało zostać ponad 20 osób. Ostatecznie został nim Jan Gurgun, który połączył te dwie funkcje. – Do konkursów zgłosiło się 32 kandydatów. Rady nadzorcze przeprowadziły przesłuchania wszystkich kandydatów, przy czym z czterema odbyto dodatkowe, pogłębione rozmowy. Rady nadzorcze w obu postępowaniach kwalifikacyjnych wybrały na stanowisko prezesa zarządu pana Jana Gurguna – poinformowali we wspólnym oświadczeniu przewodniczący rad nadzorczych PUK i ZUK.

Zagadkowa i szybka procedura wyboru?

Procedura wyboru jest zagadkowa. Rozmowy z kandydatami prowadzone były przez rady nadzorcze obu spółek oddzielnie. Zajęło im to tylko dwa dni. Niepokoi mnie trochę to zawrotne tempo. Wybór prezesa dwóch spółek komunalnych to nie konkurs piękności. Nawet wybór miss trwa dużej niż wybór prezesa – informuje na łamach portalu czasmosiny.pl Małgorzata Kaptur przewodnicząca Rady Miejskiej w Mosinie.

Co wiemy o nowym prezesie?

Wcześniej Jan Gurgun był prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku, z której został odwołany. W wyniku tarć z prezesem, ze spółki mieli odejść pracownicy z wieloletnim stażem. – Czasem trzeba zgasić ognisko, zanim się zamieni w pożar. Nieporozumienia pomiędzy dotychczasowym prezesem, a załogą oraz kontrahentami to główne przyczyny odwołania Jana Grurguna z zajmowanego stanowiska – informowała prezydent Słupska Krystyna Danielecka-Wojewódzka podczas ubiegłorocznej konferencji prasowej. Według Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej powodem zmiany były nieporozumienia z pracownikami i kontrahentami, które spowodowały odejścia kilku osób z przedsiębiorstwa. Dodawała też, że mogły się one zakończyć utratą ważnych zleceniodawców, co mogłoby być niekorzystne dla spółki.

Jan Gurgun urodził się w 1959 roku. Posiada wykształcenie wyższe techniczne. Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie, Politechniki Warszawskiej oraz Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył studia menedżerskie MBA dla inżynierów, studia podyplomowe o specjalności: instalacje wodociągowe i kanalizacyjne oraz nowoczesne systemy ciepłownicze. Od 2016 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku, gdzie zarządzał wywozem i zagospodarowaniem odpadów. Nadzorował pracę Rejonowej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych województwa pomorskiego w Bierkowie.

Nowy prezes zastąpił na stanowisku Andrzeja Strażyńskiego

Przypomnijmy, od grudnia 2019 roku spółki PUK i ZUK nie mają swojego prezesa. Wcześniej ich prezesem był Andrzej Strażyński. Od listopada Strażyński łączył zarządzanie w trzech spółkach, gdyż od 1 stycznia objął też posadę prezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach… W styczniu rada nadzorcza powierzyła obowiązki prezesa Beacie Nowak.

Jan Gurgun obejmie funkcję prezesa zarządu ZUK oraz prezesa zarządu PUK w najbliższych tygodniach, po załatwieniu spraw formalnych związanych z objęciem stanowiska.

ZUK Mosina

Zakład Usług Komunalnych Sp. z.o.o. w Mosinie

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (41)

 • karp
  wtorek, 29 wrz, 2020, 10:43:49 |

  Ja nie będę podważał kompetencji nowego prezesa, bo po owocach go poznacie. Andrzej Strażyński kiedy przyszedł do Mosiny wiedział o gospodarce odpadami tyle co każdy z nas. Zaczął od tego, że płacił za dzierżawę syndykowi SFM, zamiast właścicielowi gruntów na których działał wasz ZUK i w rezultacie zapłaciliście podwójnie, ale kto bogatemu zabroni. Oby nowy prezes wystartował lepiej. Natomiast zjawisko polegające na tym że 2 RN niezależnie od siebie wybierają tego samego prezesa, spośród kilkudziesięciu kandydatów to telepatia.

 • gość
  wtorek, 29 wrz, 2020, 11:52:20 |

  Musi Janek jest byłym ministrantem, albo innym szafarzem. Upadłemu współczujący burmistrz otworzył nad główką parasol ochronny. Niech sobie chłopina doskrobie do emerytury, a co! Od początku swojej kadencji Mieloch przyjął tyle kontrowersyjnych osób do urzędu, że ten przypadek nikogo już z pewnością nie dziwi. Może otworzy szeroko ramiona dla pewnego upadłego posła z PIS’u? Czekamy na dalszy przebieg wydarzeń.
  Odnośnie nowego prezesunia mozna się domyślać, że jego konfliktowa natura sprawi, ze z ZUK PUK’a wylecą wszyscy, którym dobrze było przy poprzednim prezesie. Janek to potrafi, a Mieloch o tym wie i szybko tę cenną zaletę nowego prezesunia wykorzysta. Jednocześnie prezesunio będzie chodził na sznureczku burmistrza, który zawsze będzie mógł Jankowi przypomnieć jego wszystkie wady. To, że gość ma tak szerokie wykształcenie świadczy tylko o tym, że nigdy nie był pewien swoich umiejętności. Ciekawe, czy jego dossier wystarczy do zarządzania gminną komunalką w Mosinie.
  tak na marginesie wyboru prezesa ZUK PUK’a – panie burmistrzu, gratuluję nieugiętej postawy w wyborze osób na stanowiska w UM oraz gminnych spółkach zgodnie z zasadą „mierny, ale wierny”. W tych wyborach ważne jest to, by żaden z wybranych nie przerósł burmistrza. Całkiem jak w tej „lepszej” Korei.

  • Robin w kapturze
   wtorek, 29 wrz, 2020, 15:30:17 |

   A mnie zastanawia co innego…Karp! Karpiu, czy Ty naprawdę nie masz co robić? Za chwilę otworzę moją lodówkę i co? Ano Karp wyskoczy! Jest wszędzie, na wszystkich portalach! Biedny chłopina lub babina nudzi się okropnie…nieważne ma rację czy nie zabiera głos, bo myśli, że zna się na wszystkim i wszystko wie.”Zazdraszczam” i nie ukrywam tego faktu. Aż chciałoby się rzec: spadaj stąd…i żeby było jasne – ja nie pracuję w Urzędzie, nie mam zaufania do mosińskiego magistratu za grosz. a o Karpiu to tak na marginesie…Już Cię nie lubię! Za co? Za wkładanie kija do nieswojego mrowiska!

   • obserwator
    wtorek, 29 wrz, 2020, 16:06:33 |

    Dociekliwy jest, jak niegdyś Ł Kasprowicz. A może to ta sama osoba?

   • karp
    wtorek, 29 wrz, 2020, 20:56:46 |

    Szczerze mówiąc mam w nosie co ty uważasz za nie moje mrowisko. Mógłbym udawać mieszkańca Mosiny i co chwila zmieniać nick, jak tu robią niektóre baranki. Jak ci się chce powiedzieć spadaj stąd, to sobie ulżyj i powiedz. Mnie to nie przeszkadza.
    Nie wiem nawet połowy, a co dopiero wszystko, to są stwierdzenia zakompleksionego …
    Wypowiadam się na tematy które mnie interesują.
    Tematem artykułu nie jest ichtiologia, ale nowy prezes ZUK Jan Gurgun. Półgłówki mają to do siebie, że na temat nie wyduszą nawet słowa.

   • chomik
    środa, 30 wrz, 2020, 6:17:35 |

    Prezes Zuk i Puk raczej nie jest zatrudniony na umowę o pracę tylko na kontrakt. Następnie jestem ciekaw ilu przedstawicieli rad nadzorczych uczestniczyło przy rozmowie z kandydatem na prezesa. Czy była taka sytuacja, że podczas rozmowy z kandydatem był jeden członek rady nadzorczej Puk i jedna osoba z rady Zuk? ;jeśli tak było to mam wątpliwości co do rzetelności wyboru! Jeśli chodzi o osobę o Nicku karp to warto się głębiej w czytać co pisze zrozumieniem wtedy krytykujący zaczną może inaczej postrzegać jego wpisy.

  • Głos Plebanii
   środa, 30 wrz, 2020, 17:04:40 |

   Coś zła passa trapi wodza gminy. Czyżby nikt nie chciał być zmobbingowany? Proszę spojrzeć pod spodem linki do wszystkich nierozstrzygniętych naborów na wolne stanowiska z ostatniego kwartału. Albo nikt się nie zgłasza, albo jest to jedna osoba co nie spełnia kryteriów, albo od razu po wyborze rezygnuje. Chyba zaraz będzie hulał wiatr na 20 Października numero uno. Trzeba będzie zrobić jakiś zaciąg z zakrystii albo może z samej rady. Skoro zastępca wodza był radnym, to proponuję iść przetartym szlakiem. Proponuję pierwszego Waldemara zaradnego zatrudnić. Ile można żwirować?
   http://bip.mosina.pl/zasoby/files/praca/2020/wynik_mk_-_nierozstrzygniecie.pdf
   http://bip.mosina.pl/zasoby/files/praca/2020/wynik_naboru_ik5-nierozstrzygniecie.pdf
   http://bip.mosina.pl/zasoby/files/praca/2020/wynik_naboru_ksiegowosc_syntetyczna-nierozstrzygniecie.pdf
   http://bip.mosina.pl/zasoby/files/praca/2020/wynik_rzp-nierozstrzygniecie.pdf
   http://bip.mosina.pl/zasoby/files/praca/2020/wynik_naboru_ksiegowosc_-_nierozstrzygniecie_naboru.pdf
   http://bip.mosina.pl/zasoby/files/praca/2020/wynik_naboru_podatki_i_oplaty_-_nierozstrzygniecie2.pdf

   • gość
    środa, 30 wrz, 2020, 17:55:18 |

    Trzymanie kielicha i paradowanie w albie to nie to samo, co zarządzanie gminą.

   • chomik
    czwartek, 1 paź, 2020, 6:03:57 |

    Głosie Plebani. Z tego, co wiadomo Waldemar zaradny już nie żwiruje. Jeśli chodzi o Waldemary to propozycja jest Waldemar czapurski. To jest fachowiec, który przewija się w rejestrze zobowiązań, a jego nazwisko nie powinno widnieć. W końcu ile można silniki przewijać jest tak samo klerykalny jak wielki pierwszy nieudacznik.

 • Cyc z Madery
  wtorek, 29 wrz, 2020, 17:30:31 |

  Robin – w samo sedno. Ten cały Karp to taki szwajcarski scyzoryk – nadaje się do wszystkiego. Spróbuj wywołać temat przyrządzania węża po tajsku – ani chybi odpisze jak to się robi. Pewno odreagowuje jakąś traumę z dzieciństwa. Może nikt z nim na podwórku się nie bawił? I matka wieszała mu na szyi kawałek kiełbasy, żeby chociaż psy za nim biegały. A tu na naszych portalach ma tyyyylu wielbicieli… Ech, życie, Robinie.

  • karp
   wtorek, 29 wrz, 2020, 20:58:53 |

   Wątpię czy z Madery, ale poziom Cyca Kiepskiego zobowiązuje. Nobles oblige.

 • kajka
  wtorek, 29 wrz, 2020, 20:16:06 |

  Nieważne, kim jest czy nie jest karp.
  Ważne, że na stanowisko prezesa dwóch spółek wybrana została osoba, która nie potrafi współpracować ani z podwładnymi, ani kontrahentami. Kiepsko dzieje się w Mosinie, kiepsko.

 • J.
  wtorek, 29 wrz, 2020, 20:43:53 |

  Gosc ma 63 lata. Wiec raz ze emeryta wybrali a dwa on jest juz w okresie ochronnym wiec przez nastepne dwa lata czyli do emerytury moze sie bimbac na krzesle i nikt nic mu nie zrobi. Brawo! :))))))

 • J.
  wtorek, 29 wrz, 2020, 20:51:55 |

  Sorry 61. Ale to juz tez okres ochronny

  • Postronny
   wtorek, 29 wrz, 2020, 22:13:38 |

   Tym gorzej :((((

 • Mark
  wtorek, 29 wrz, 2020, 22:43:29 |

  Prosze to jest jedna z wielu opini ktora widnieje w interecie na temat tego Pana…

  Chmiela przywrócić do stanowiska prezesa spolki!!! Gurgun pchał w kieszenie miasta nie był za pracownikami! Pracownicy pracują za hmm śmieciowe pieniądze może by się tym władze miasta zajęły bo mimo iż Gurguna nie ma place nie wzrosną to niedługo kierownicy mistrzowie i reszta będą stać przebierać śmieci jeździć smieriarkami itd tyle w temacie

 • Sprawdzam
  wtorek, 29 wrz, 2020, 22:47:45 |

  gurgun wyd….. na nagrodach i premiach mase ludzi nie tylko tych z z sortowni bierkowo ale i na ul.baltyckiej, ale przy tym mu napewno pomagali jego tzw doradcy z firmy pgk, rece opadają zeby za miesiac w tym [ 3 niedziele w jednym miesiac] zarobic 1800 zl .. . teraz tworza nowe grafiki a pracownik moze zmienic prace jak sie nie widzi…

 • Gość
  wtorek, 29 wrz, 2020, 22:54:58 |

  Ładne zdanie o nim mają….

  Pracownik PGK
  Panie Prezesie,
  traktował nas pan jak przygłupów, mówił pan do nas a my pana nie rozumieliśmy. Nie doceniał pan żadnego pracownika. Wymagał pan przygotowania dokumentów, które były nie potrzebne, bo nawet się z nimi nie zapoznawał, a my charowliśmy nie potrzebnie.Praca z panem to stracony czas, musimy pracować więcej, żeby odbudować autorytet spółki, który pan zniweczył

 • Hahaha
  wtorek, 29 wrz, 2020, 23:24:00 |

  Jan Gurgun ma najpiękniejszą posiadłość vis a vis Reala , zmienia BMW – już w tej chwili na sportowe BMW po przeliczeniu jego pensji gdzie niepracująca żona , studiujące dzieci to po przeliczeniu na niesamowite bogactwo jakie posiada obliczajac jego posiadłość
  na około 700 000 – 800 000 zł do tego sportowe BMW to razem około 1. 000 000 zł wsadzone tylko w ten pałac pytanie tylko skąd,jak wiemy
  pracując w Kolejarzu jako gospodarz domu mieszkał u teścia w blokach na Osiedlu Niepodległości – wiemy gdzie a po przejściu do Sydkraftu wyczuł ,,złotą zyłę,,zlecenia robót inwestycyjnych i remontowych całego przedsiębiorstwa wspolnie z Rybą dokonali podziału Ryba opał p.Gurgun firmy 
  budowlane z obszaru Polski i nie tylko nie wspominając o Sauterze powykańczał niewygodnych inspektorów nadzoru i i pozlecał zewnętrznym firmom kumplom nadzory i polała się złota struga,to , wiele lat zatrudniał swojego szwagra Sylwestra F***towskiego Remontex nakazowo bo jak który insp.nadzoru wspomniał,że z przetargu muszą być wykluczeni członkowie rodziny to wylatywał i tak zrobił a kumple z zewnątrz ,,nadzorowali,,
  wracając do obliczeń dot.zgromadzenia tak wielkiego majątku to musiałby pracować utrzymując nie pracująco-studiującą rodzinę około 150 lat i wszystko to odkładać tak pracuje były pan gospodarz domów ,że urząd skarbowy tego ,,pana,, jeszcze nie rozliczył to się bardzo dziwię… ,,

   

 • Gość
  środa, 30 wrz, 2020, 10:14:56 |

  Pan Burmistrz dobiera sobie zgraną ekipę według własnych kryteriów.
  Tylko, że ten plecak z kamolami może mu bardzo ciążyć po kolejnych wyborach samorządowych.

 • Mosiniak
  środa, 30 wrz, 2020, 10:34:55 |

  Wygląda to na kolejny niezły wałek, na pewno nikt tutaj nie dba o interes mieszkańców tylko o swój. Tak złej kadencji jeszcze nie było, negatywne efekty będziemy odczuwali przez wiele następnych lat. Rozjeżdzani przez tiry, zadłużeni i okradzeni z godności mieszkańcy

  • Marek
   środa, 30 wrz, 2020, 12:25:37 |

   Mieszkańcy mają takie narzędzie jak referendum. Może w końcu KTOŚ się za to zabierze? Po co narzekać, jak można ten stan zmienić? RAda nie chciała, albo nie potrafiła, ale wyborcy mogą to zrobić skutecznie o ile naprawdę chcą.

 • Robin w kapturze
  środa, 30 wrz, 2020, 12:17:59 |

  „Wypowiadam się na tematy które mnie interesują.” I wszystko w temacie…Karpia

 • Cyc z Madery
  środa, 30 wrz, 2020, 12:44:41 |

  Przepraszam za spam, ale jeszcze tylko kilka słów… o Karpiu. Jednak dałeś się złapać na niewiedzy, no coś takiego!!! Karp czegoś nie wie!! Akurat jestem z Madery. Czyli nie wiesz gdzie jest Madera, ta nasza, mosińska, a zgrywasz się na wielki autorytet spraw mosińskich. Więcej pokory… Już widzę jak teraz przepytujesz wujaszka googla o Maderę. Gdzie to jest, co to jest… Żałosne. A co do nowego prezesa ZUK – PUK – panie burmistrzu – PORAŻKA.. Strzelił Pan sobie nie tylko w stopę ale i w oba kolana.

 • karp
  środa, 30 wrz, 2020, 13:21:31 |

  Ty wraz z swoim kumplem zaatakowałeś mnie za zupełnie neutralny wpis. Co mnie obchodzi, że ktoś pisze że nie jest urzędnikiem? Mechanizm wyparcia?
  Ktoś pisze, że wiem wszystko i nie jest moja samoocena. Człowiek nie wykorzystuje pewnie nawet 10 % możliwości swojego mózgu, a ty z kolegą co najwyżej 2% i to tylko na ataki.
  Może 1%, ale chcę być miły, więc niech zostanie 2. Zarzucanie komuś kto otwarcie pisze, że nie jest z Mosiny, że nie jest z Mosiny jest właściwe dla tępaków. U mnie też jest kilku takich i moim zdaniem powinniście wchodzić tylko na strony z oznaczeniem:tylko dla kretynów.
  W sprawie nowego prezesa muszę zauważyć, że nadmiernie ekscytujecie się jego majątkiem. Może przywiązuje mniejszą wagę do ukrywania majątku niż poprzedni prezes, lub ma mniejszą rodzinę, by ten majątek po niej rozpisywać?
  Poprzednik zarabiał ok.300 tys.rocznie w okresie kiedy prezesował równocześnie w Mosinie i Rokietnicy, a jakiś stosunkowo biedny. Jego syn w wieku dwudziestu kilku lat był milionerem, przy zarobkach ok.2.5 tysiąca miesięcznie na PKP. To raczej kwestia doświadczenia w mataczeniu.

 • Za kulisami
  środa, 30 wrz, 2020, 13:46:46 |

  Karpiu Może już czas zakończyć ta dyskusję i się przestawić jako Pan Jarek były pracownik Frimy Zuk… I jak bodajże Puk który uważał się za wszechmogpącego i wszystko wiedzacego a każdy wie jak skończył… Oj Panie Jarku brak słów na Pana..

 • karp
  środa, 30 wrz, 2020, 18:04:30 |

  Jak nie masz nic w temacie wyboru nowego prezesa, to kończ waść. Fala ogłupienia społeczeństwa jest szybsza od drugiej fali covida.
  Zdecydujcie się głupole, bo raz spadaj bo nie jesteś z Mosiny, a drugi bo jesteś panem Jarkiem z Mosiny. Pana Jarka nie znam osobiście, ale wiem że podnosił temat okradania was przez waszego narodowego bohatera Don Ricardo. Rozumiem, że wam do niego bliżej, bo lubicie być okradani. Mnie bliżej do pana Jarka. Wasz burmistrz już dawno odgrażał się że przeprowadzi audyt w spółkach i co?Więcej jest chętnych do ukrywania tego co tam się działo.

 • Gość
  środa, 30 wrz, 2020, 18:26:30 |

  „Głupole”, to tak trochę nieładnie karpiu. Mądrze prawisz, ale niepotrzebnie wdajesz się w szamotaninę słowną.

 • karp
  środa, 30 wrz, 2020, 20:38:40 |

  Jestem delikatny ze względu na tzw.ostrożność procesową. W razie czego jestem gotów powtórzyć to określenie przed sądem, jako adekwatne.
  Nic nie piszą na temat,mniejsza o mnie, ale czepiają się też człowieka, który podnosił nieprawidłowości w ZUK-u. Ja widziałem liczby i akurat po jego przyjęciu do pracy znacznie wzrosły wpływy z targowiska i dlatego to co pisał wydaje mi się wiarygodne. Zdaję sobie sprawę, że ten co juma ma w Mosinie wiele zwolenników. Sprzyjał temu jedyny taki system poboru opłat, gdzie występuje nieznana w Polsce opłata targowiskowa.W przeciwieństwie do spuszczonych z łańcucha burków podwórzowych zadałem sobie trud i kiedyś taki projekt uchwały z tą opłatą targowiskową opiniowała komisja pod przewodnictwem tego, który mógł potencjalnie jumać. Wszystko wskazuje na to, że w poprzedniej kadencji proceder krył obecny burmistrz. W rezultacie Kowal zawinił, a Cygana z Zuku wyrzucili, z czego widać poplecznicy Kowala czerpią wielką przyjemność i postanowili się nią podzielić na tej stronie.
  Musicie się na coś zdecydować czy chcecie by was nadal okradano, czy chcecie reform w ZUK.
  Czy nowy prezes je przeprowadzi tego nie wiem-nie znam człowieka. Poprzedniego znałem z wcześniejszych wałków.

 • Robin w kapturze
  czwartek, 1 paź, 2020, 8:16:42 |

  Jasne że nie jest ważne kim jest lub kim nie jest karp…kiedyś był taki wredny typ – wiórecki, który dokładnie tak samo jak karp obrażał dyskutujących ludzi… ten sam język, chamstwo i asekuracja. Był zza rzeki i nazywał się jakoś Sanecki lub coś podobnego. Też starucha wrednego nie polubiłem, podobnie jak karpia…dziwny zbieg okoliczności. Dla niego najważniejsze było i jest widzieć wszędzie wałki, przekręty, nieuczciwość…myślę, że wynika to właśnie z własnego, może niezbyt uczciwego postępowania. Aleksandrze, nie traktuj mojej wypowiedzi jako złośliwości, ale jak takie sobie przemyślenie i dobrą radę – taka postawa nie przystoi starszemu mężczyźnie. Więcej szacunku dla innych. A fe Aleksandrze!

 • karp
  czwartek, 1 paź, 2020, 9:50:43 |

  Jeśli poglądy lub raczej ich brak się nie zgadzają, to jesteś Kasprowicz, Jarek z Mosiny,Wiórecki. Oni w przeciwieństwie do ciebie uzasadniają swoje opinie.
  Żadnego nie znam osobiście, ale wszystkich szanuję. Ciągnij dalej, bo już teraz domyślam się zleceniodawcy ataku, ale chciałbym się upewnić. To chyba akcja wałkarze wszystkich krajów łączcie się, ale nadal nie widzę związku z tematem artykułu i wyborem prezesa ZUK.

 • karp
  czwartek, 1 paź, 2020, 9:56:27 |

  Jeszcze jedno. Różnimy się też tym, że nawet jeśli ktoś po mnie jedzie, to ja nie walę z wściekłością w te łapki pod jego wpisem. Miałem już tak, że ponieważ komentarze nie były zbyt miłe dla władz, to na nie waliło w łapki pół urzędu gminy i nie robi to na mnie wrażenia.Zamiast w łapki niech Robiny walną się w głowę. Koniecznie swoją.

 • Robin w kapturze
  czwartek, 1 paź, 2020, 11:53:59 |

  Kończ waść.. wstyd Aleksandrze! I to byłoby na tyle…

  • chomik
   czwartek, 1 paź, 2020, 19:58:00 |

   Robin w kapturze.
   Czwartek, 1 Paź, 2020 odpowiedz na pytanie? Skoro atakujesz osobę o Nicku karp, a artykuł jest o wyborze nowego prezesa spółek gminnych, czyli ZUK i PUK pod tym samym adresem. Zadaje pytanie? Robin w Kapturze czy znasz historię terenu, na którym obecnie obie spółki posiadają swoje siedziby. Jak dowiesz się i poznasz historię to zadam następne pytanie może najpierw odrób lekcje potem atakuj!

 • Robin w kapturze
  czwartek, 1 paź, 2020, 20:59:31 |

  Chomiku, ja nikogo nie atakuję, po prostu nie lubię karpia i jego wywodów. Zadania nie odrobię, bo za długo żyję w Mosinie, żebyś Ty mnie egzaminował i to z czego- z historii terenu ZUKu? Opanuj się i zejdź na ziemię…

 • Gość
  piątek, 2 paź, 2020, 10:37:56 |

  Starszego już nie mogli wybrać ? Firmy prywatne byłyby znacznie tańsze świadcząc te same usługi.

 • Dx
  wtorek, 6 paź, 2020, 15:34:14 |

  Czy będzie wywiad z nowym prezesem? Baaardzo proszę

  • Gość
   czwartek, 5 lis, 2020, 9:14:38 |

   Moi drodzy wdaliście się wciągnąć w bezsensowny dialog wzajemnie się obrażając zamiast się skupić na problemie.
   1. Kto mu to załatwił
   2.ile z tego będzie miał
   3.i jak długo uda się przeżyci waszym firmą pod jego rządami.
   Ja jako były jego podwładny ze Słupskiego PGK mogę tylko przypuszczać że w momencie wybrania pana Gurguna na prezesa w waszych firmach rozpoczął się rozkład waszych przedsiębiorstw . Ten człowiek jest jak RAK ,atakuje wszystko co jest zdrowe i niszczy.Żal mi pracowników tych firm bo zaczął się dla nich okres nietolerancji ,niezrozumienia i totalnej głupoty Pozdrawiam wszystkich i życzę aby okres jego żadów trwał jak najkrócej.

 • Gość
  czwartek, 5 lis, 2020, 9:17:12 |

  Moi drodzy wdaliście się wciągnąć w bezsensowny dialog wzajemnie się obrażając zamiast się skupić na problemie.
  1. Kto mu to załatwił
  2.ile z tego będzie miał
  3.i jak długo uda się przeżyci waszym firmą pod jego rządami.
  Ja jako były jego podwładny ze Słupskiego PGK mogę tylko przypuszczać że w momencie wybrania pana Gurguna na prezesa w waszych firmach rozpoczął się rozkład waszych przedsiębiorstw . Ten człowiek jest jak RAK ,atakuje wszystko co jest zdrowe i niszczy.Żal mi pracowników tych firm bo zaczął się dla nich okres nietolerancji ,niezrozumienia i totalnej głupoty Pozdrawiam wszystkich i życzę aby okres jego żadów trwał jak najkrócej.

  • pracownik
   piątek, 6 lis, 2020, 7:08:35 |

   Janek G. to idealny bajkopisarz, w mowie i w piśmie wyprzedził nawet Andersena i braci Grimm !!

 • Gość
  czwartek, 5 lis, 2020, 9:17:55 |

  Moi drodzy wdaliście się wciągnąć w bezsensowny dialog wzajemnie się obrażając zamiast się skupić na problemie.
  1. Kto mu to załatwił
  2.ile z tego będzie miał
  3.i jak długo uda się przeżyci waszym firmą pod jego rządami.
  Ja jako były jego podwładny ze Słupskiego PGK mogę tylko przypuszczać że w momencie wybrania pana Gurguna na prezesa w waszych firmach rozpoczął się rozkład waszych przedsiębiorstw . Ten człowiek jest jak RAK ,atakuje wszystko co jest zdrowe i niszczy.Żal mi pracowników tych firm bo zaczął się dla nich okres nietolerancji ,niezrozumienia i totalnej głupoty Pozdrawiam wszystkich i życzę aby okres jego żadów trwał jak najkrócej.

Skomentuj