Black Friday - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Redakcja GMP | środa, 25 mar, 2020 | 1 Komentarz

Praca ITMAGINATION: nowa jakość w biznesie

Od schematu niedaleko do rutyny, a od rutyny już tylko krok do… tyłu! Firma, która się nie rozwija, cofa się i to jedna z żelaznych zasad biznesu. Dodatkowo, w dobie współczesnej galopady trzeba mieć rękę na pulsie, by maksymalnie efektywnie przeprowadzać wszystkie procesy w działalności, zwłaszcza, jeśli jest to działalność mająca na celu automatyzację i informatyzację dotychczas analogowych działań. Na tym polega praca ekspertów ITMAGINATION – wprowadzają nas w nowe, odkrywcze rozwiązania, które znacznie ułatwiają pracę, ale i obsługę w wielu branżach. Już dzisiaj warto przyjrzeć się temu z bliska.

Optymalizacja pracy: ITMAGINATION

ITMAGINATION to firma z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem. Jej nadrzędnym zadaniem jest wprowadzanie usług i rozwiązań, które mają optymalizować pracę we wszelkich tego słowa znaczeniach. To nie tylko skrócenie czasu produkcji czy zmniejszenie liczby potrzebnych do obsługi pracowników. To także wprowadzanie innowacji dedykowanych dla konkretnej branży. Mówimy tu o bankowości, ale i inwestycjach finansowych. ITMAGINATION tworzy rozwiązania również dla takich branż, jak te z sektora budowlanego, technologicznego, energetycznego czy – bardzo ostatnio świecącej triumfy – branży e-commerce. Poza oprogramowaniem, firma zajmuje się również przygotowaniem profesjonalnych analiz danych, a także świadczy usługi z zakresu outsourcingu. Oparte na partnerstwie i profesjonalizmie zasady pracy w ITMAGINATION są przejrzyste i zawsze korzystne dla partnerów.

Człowiek pracujący na laptopie

ITMAGINATION: Nieograniczona wyobraźnia

W biznesie jednym z największych atutów jest wyobraźnia. I to w różnych aspektach. Ekonomiczna, by móc perspektywicznie inwestować. Kreatywna, by w ogóle mieć wizję, w co inwestować i przestrzenna, która pozwala na ustalenie odpowiedniej strategii. Te trzy rodzaje wyobraźni są pierwszym krokiem do realnego sukcesu. Praca ITMAGINATION polega między innymi na okiełznaniu naszej inwencji tak, by przynosiła realne zyski i pozwalała na kolejne kroki w kierunku pełnego sukcesu. Do zadań ekspertów należy też pełny monitoring sytuacji na rynku innowacji tak, by nie tylko nie zostać w tyle, ale i wyprzedzać myślą konkurencję. To także nieszablonowe myślenie i nowoczesne systemy najwyższego bezpieczeństwa. Nasz sukces to miara wielu wspólnych. Ponad tym wszystkim jest ITMAGINATION i praca specjalistów systematycznie szkolonych z zakresu najważniejszych zmian i niuansów, które mają realne przełożenie na późniejszą, owocną współpracę.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.8/10 (Głosujących: 4)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Czytać tego nie można
    środa, 25 mar, 2020, 15:08:59 |

    Boże, dlaczego tak często ludzie od PR nie potrafią pisać po polsku.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo