Przejazd komunikacją gminną będzie bezpłatny

Już niedługo zostanie zniesiona opłata za przejazd komunikacją gminną na czas epidemii koronawirusa.

Na sesji nadzwyczajnej 20 marca, Rada Miejska w Mosinie jednogłośnie przychyliła się do propozycji Burmistrza, żeby na czas stanu epidemii koronawirusa, znieść opłaty za przejazd komunikacją gminną, co ograniczy możliwości zakażeń podczas sprzedaży biletów. Podejmując w tej sprawie uchwałę Rada zawiesiła obowiązywanie wcześniej podjętej uchwały w sprawie cen za usługi przewozowe gminnego transportu zbiorowego z 23 stycznia 2020 r.

Uchwała nr XXVI/186/20 Rady Miejskiej w Mosinie z 20 marca br., zgodnie z procedurą formalno-prawną, zacznie obowiązywać po jej publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego.

Z dniem wejścia w życia tej uchwały, przejazdy komunikacją gminną będą bezpłatne na czas stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

źródło: Urząd Miejski w Mosinie

weekendowa linia autobusowa nr 671 z możliwością transportu rowerów
weekendowa linia autobusowa nr 671 z możliwością transportu rowerów
Sesja Rady Miejskiej w Mosinie
Sesja Rady Miejskiej w Mosinie

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Według śledczych produkcja była prowadzona w sposób ciągły i zorganizowany

Pięć osób zatrzymanych po akcji CBŚP w Mosinie. Miliony papierosów dziennie [wideo]

Nielegalna linia produkcyjna służąca do wytwarzania półproduktów wykorzystywanych przy produkcji papierosów została zlikwidowana na terenie …

Dodaj komentarz