Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Wojtek Pierzchalski | czwartek, 12 mar, 2020 | 1 Komentarz

⚠️ Puszczykowo. Ktoś znowu wchodzi na ogródki.

– Dwóch mężczyzn wczoraj weszło na mój ogród. Noc wcześniej chodzili na tyłach domu i szukali czegoś – zgłasza nam Czytelniczka z Puszczykowa. Dzisiaj rano zgłosiła się do nas czytelniczka, która mieszka w najbliższych okolicach szpitala w Puszczykowie. Dwaj młodzi mężczyźni wczoraj chodzili po ogrodzie jej rodziców. – Musieli obserwować nasz dom, bo noc wcześniej chodzili z latarkami na tyłach posesji. Moi rodzice to starsze osoby, więc pewnie dlatego zdecydowali się wejść na naszą działkę – tłumaczy czytelniczka. Dodaje, że prawdopodobnie na ogród dostali się przez bramę, którą uchylił silny wiatr.

W inną noc dwójka mężczyzn chodziła po niezabudowanej, sąsiedniej działce. Jeden z nich próbował zająć mieszkańca tłumacząc, że … szuka drona. W tym czasie drugi z nich miał przyglądać się posesji. Policja już wie o całej sytuacji. Możemy spodziewać się wzmożonych patroli w tamtej okolicy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)

Wasze komentarze (1)

  • occident
    czwartek, 12 mar, 2020, 11:16:02 |

    wzmożonych patroli – jasne… Policja na pewno będzie nocą patrolować wszystkie ogródki działkowe w okolicy.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +5 (Głosujących: 5)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo