Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Wojtek Pierzchalski | czwartek, 12 mar, 2020 | 1 Komentarz

Puszczykowo. Ktoś znowu wchodzi na ogródki.

– Dwóch mężczyzn wczoraj weszło na mój ogród. Noc wcześniej chodzili na tyłach domu i szukali czegoś – zgłasza nam Czytelniczka z Puszczykowa. Dzisiaj rano zgłosiła się do nas czytelniczka, która mieszka w najbliższych okolicach szpitala w Puszczykowie. Dwaj młodzi mężczyźni wczoraj chodzili po ogrodzie jej rodziców. – Musieli obserwować nasz dom, bo noc wcześniej chodzili z latarkami na tyłach posesji. Moi rodzice to starsze osoby, więc pewnie dlatego zdecydowali się wejść na naszą działkę – tłumaczy czytelniczka. Dodaje, że prawdopodobnie na ogród dostali się przez bramę, którą uchylił silny wiatr.

W inną noc dwójka mężczyzn chodziła po niezabudowanej, sąsiedniej działce. Jeden z nich próbował zająć mieszkańca tłumacząc, że … szuka drona. W tym czasie drugi z nich miał przyglądać się posesji. Policja już wie o całej sytuacji. Możemy spodziewać się wzmożonych patroli w tamtej okolicy.

Napisano przez Wojtek Pierzchalski opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: ,

Wasze komentarze (1)

  • occident
    czwartek, 12 mar, 2020, 11:16:02 |

    wzmożonych patroli – jasne… Policja na pewno będzie nocą patrolować wszystkie ogródki działkowe w okolicy.

Skomentuj