Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Jan Bylczyński | wtorek, 5 maj, 2020 |

Uwaga! Zamknięcie drogi wojewódzkiej nr 306. Wyznaczono objazd.

Uwaga, od 6 maja nastąpi czasowe zamknięcie drogi wojewódzkiej nr 306 na odcinku m. Łódź – Dymaczewo Nowe. Od jutra rozpoczyna się kolejny etap przebudowy drogi. Jak podaje inwestor utrudnienia mają potrwać do końca miesiąca (30 maja). Objazd możliwy będzie przez Będlewo i DK nr 5.

Informacja o zamknięciu DW306 na odcinku Łódź – Dymaczewo Nowe

W związku z robotami drogowymi realizowanymi na drodze wojewódzkiej nr 306 na odcinku Stęszew – Nowe Dymaczewo przez firmę Colas Polska informujemy, że w terminie do 5.05.2020 planujemy ograniczyć utrudnienia podczas przebudowy przepustów na odcinku Witobel – Łódź i zapewnić przejezdność na tym odcinku. – informuje wykonawca

Rozbudowa drogi nr 306

Rozbudowa drogi nr 306 (archiwum)

Od dnia 6.05.2020 planujemy przystąpić do przebudowy przepustu w ramach drugiego etapu prac na odcinku Łódź – Nowe Dymaczewo. W tej lokalizacji droga będzie czasowo nieprzejezdna, prace planowane są do 30.05.2020. W związku z tym możliwy już będzie przejazd z m.Stęszew do m.Łódź, ale nie będzie przejazdu na odcinku Łódź – Nowe Dymaczewo.

droga wojewódzka nr 306 - rozbudowa

Rozbudowa drogi nr 306 (archiwum)

Objazd prowadzony jest drogą krajową nr 5 przez Zamysłowo i drogą wojewódzką nr 431 przez Będlewo (Rys. nr 1). Podane terminy zakończenia etapu 1 oraz 2 są orientacyjne i mogą ulec wydłużeniu w przypadku konieczności wstrzymania prac ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną. Za utrudnienia przepraszamy. – podaje firma Colas Polska.

objazd przez Będlewo i DK nr 5

objazd przez Będlewo i DK nr 5

Rozbudowa drogi nr 306

Rozbudowa drogi nr 306 (archiwum)

colas - przebudowa drogi

Jan Bylczyński

Dziennikarz GMP

Skomentuj