Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Ewa Kazimierska | poniedziałek, 24 lut, 2020 |

XIV Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

26 lutego br. w Mosińskim Ośrodku Kultury odbędzie się czternasta edycja Targów Edukacji i Pracy. Organizatorem wydarzenia jest Gminne Centrum Informacji, które wraz z wystawcami przygotowało stoiska i prezentację poszczególnych zawodów na scenie. Młodzież będzie miała okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół i kierunkami kształcenia do poszczególnych zawodów. Cały panel tematyczny zostanie poświęcony zawodom mundurowym. W tym roku reprezentowanym przez zawód strażaka. O swojej służbie opowiedzą m.in. pracownicy JRG 9 w Mosinie i JRG 6 w Krzesinach. Po raz pierwszy gośćmi targów będą przedstawiciele Szkoły Aspirantów i Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu. Łącznie zaprezentuje się 23 wystawców z terenu Mosiny, Grzybna i Poznania i ok. 400 uczniów z  Gminy Mosina.

jrg9 logo

Dla osób szukających nowej pracy

Swoje stoisko będą miały:

*Firma Impakt z Mosiny zajmująca się sprzedażą akcesoriów i podzespołów komputerowych, rozwiązań sieciowych i innej elektroniki użytkowej. Dwie osoby z ich zespołu opowiedzą o codziennym funkcjonowaniu firmy oraz przedstawią aktualne oferty pracy.

Impakt

*Firma SteelPress z Lubonia produkująca części i akcesoria do przyczep. Przedstawiciele firmy także przedstawią oferty pracy w swojej firmie oraz opowiedzą o zaletach współpracy z nimi.

steel press

 

* Powiatowy i Wojewódzki Urząd Pracy z Poznania przedstawi sytuację na rynku pracy i jak się po nim poruszać. Udzieli informacji o aktualnych ofertach pracy, stażach i szkoleniach.

Jeżeli akurat nie zostanie wezwany na akcję to całą imprezę uświetni  robot IBIS będący własnością Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego- ,,Poznań 6″, reprezentowanej przez strażaków z JRG nr 6 z Krzesin. Jest to jeden z trzech robotów w Polsce.

robot ibis

targi pracy

Fotorelacja:

 

Skomentuj