Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Ewa Kazimierska | niedziela, 12 sty, 2020 |

❤️️ XVI Mosiński Rajd Orkiestrowy

12.01.2020 r. Automobilklub Wielkopolski Delegatura Mosina z okazji 28 Finału WOŚP zorganizował rajd samochodowy, w którym uczestniczyć mógł każdy, kto wylicytował numer startowy.

Licytacja odbyła się ok. godziny 11 na targowisku miejskim w Mosinie. Numer pierwszy z podpisem Jurka Owsiaka został wylicytowany za kwotę 550 zł.

Łącznie przewidziano start dla około 35 załóg. Podczas licytacji numerów można było także w zamian za datek do WOŚP-owej puszki zalegalizować swoją gaśnicę dzięki uprzejmości Centrum Usług Przeciwpożarowych. Jak mówił nam Pan Norbert Frydrychowicz- Przewodniczący Delegatury, rajd kończy się ok. godziny 16, a o godzinie 18 przewidziano licytacje i uroczyste wręczenie pucharów w MOK-u.

Uczestnicy rajdu podczas pokonywania trasy musieli znaleźć także odpowiedzi na pytania, które przygotował dla nich AW Mosina. Odpowiedzi były umieszczone na trasie (okolice Mosiny, Pecnej i Iłówca), a o wygranej decydowała najmniejsza ilość zdobytych punktów karnych. Ostatnią próbą sprawnościową dla drużyn było pokonanie wirtualnego toru Poznań w MOK-u. Wygrana zależy nie tylko od umiejętności kierowców ale także od spostrzegawczości i zgrania całej drużyny. Oprócz zbiórki pieniędzy na cele charytatywne i wyłonienia zwycięzców impreza ma na celu doskonalić umiejętności uczestników w prowadzeniu pojazdów, podnosić kulturę motoryzacyjną i bezpieczeństwo ruchu drogowego. Trzymamy kciuki za wszystkich Uczestników.

Następny rajd przewidziany jest w Walentynki, zapraszamy chętnych do wzięcia udziału i sprawdzenia swoich umiejętności za kółkiem.

Centrum Usług Przeciwpożarowych zajęło się legalizacją gaśnic

Licytacja numerów startowych

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Ewa Kazimierska opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , , ,

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo